Sehr geehrte GameForge!

LordJoey

/ #21

2011-11-04 18:34

nem értem miért fogják fel a készítők, hogy ha valaki nem ért egyet mindennel a peticióban az mindjárt rombol, támad?
Nem fogjátok fel hogy ez komoly dolog? hogy nem 4-5 embernek kell részt vennie a készítésében? hogy van egy konferenciaterem ahova megkéne hívni tényleg több céhvezetőt és még pár embert a céhektől és úgy megbeszélni?

De én azt látom hogy egy csomó jogilag felnőtt, de agyban gyerek próbál valamit tenni és az ész érvekre nem hallgatnak, mert az érzelem felül kerekedik... ez szomorú... de menjetek a fejetek után, ilyennincs mint egy őrült próféta azt hajtogatja hogy a játéknak befellegzet... most komolyan azt akarjátok hogy egy nagyot röhögjön még a végén?

A rombolást hangoztató érvekben benne van hogy több mint 200 ember írta már alá, tételezzük fel hogy minden aláírás egy ember, az aláírás mögöt ki van? a legtöbb 10-en éves aki felnéz a felnőttebb céhvezérére. 200 ember.. hmm... az 4 céh fele-fele... nem a teljes játékos álomány...
Ajánlom, olvassátok el, petició készítői, akár többször is Dobo hsz-át a nosztalgiázós mostani topic-ban... (nem vagyok oda a teamtagokért félre értést elkerülendő) fontos elem, hogy párhuzamot húz egy fél gondolattal a metin2-vel. Higyjétek el, a részleteken múlik minden, ne kapkodjatok, még egy hét lag már nem számít, sőt addig amig ezen dolgoztok sem idegeskedtek a lag miatt... azt bízzátok ránk,(lustákra) akik, rátok bizzák az ügy technikai részének kivitelezését