Sehr geehrte GameForge!

pe

/ #3

2011-11-03 09:36

Lorovus szemelye erdekes. Ez neki nem csak egy jatek nala ez egy munkahely is szoval ha le akarjuk valtani azert ahhoz okok kellenek. En Lorovus szemelyet kulon kezelnem, egy teljesen mas peticioban, es nem 2 sorban leirva,hogy csereljek le, hanem valami komplexebb keppel(ha erre ven indok) , mert en csak az latom: Aki nem probalkozik ,nem is hibazik. Es a jatekosoknak szerintem a 90%-a,meg nem is akart Lorovussal beszelni semmirol, de a lagot a jatekosok 100%-a erzi.

Ha nem tovabbitotta kellokeppen az itteni helyzetet akkor nincs keresnivaloja abban a posztban. Ha meg tovabitott mindent akkor edes mindegy ,hogy CoMa-nak nevezzuk avagy Ga-nak ,mert csak helyi megoldasokat tud keresni ugyanugy...
Valamint kivancsi lennek o hetente hany orat aldoz az idejebol a Coma teendoinek elvegzesere. Bar igazabol az a gond,hogy nem tudjuk,hogy mi a dolga a CoMa-nak.

Szoval elso korben szerintem az is eleg lenne ha kernenk a gf-et,hogy kozolje a CoMa jogkoreit, kotelessegeit es ezeket atolvasva ujra lehet gondolni,hogy mit lat el, es mit nem.

A lagg meg: Egyertlemu,hogy lagg van es mindenki azt szeretne,hogy veget erjen. A hk dolgot meg nem alairni kell hanem aszerint jatszani:)
Mert teljesen mindegy,hogy most alairja 500ember aki eddig sem hk-zott ha a regi hk-sok ugyanugy folytatjak.

Szoval szerintem elegendo azt a reszt kozolni a Gf-fel,hogy lagg van,event gondok vannak , amig nem valtozik nem veszunk hk-t , aztan majd beszelnek a statisztikak vagy nem:P