UKRÁN állampolgár NE kapjon magyar nyugdíjat!!

dr Dániel Péter

/ #290

2016-05-25 08:55

Nem győzöm hangsúlyozni, hogy minden jobbikos és gárdista csak mocskos, aljas, degenerált hazaáruló. A muszlim terroristák csicskái. Ez a petíció végre engem is meggyőzött. Sajnos ettől én még csak egy szopós jobbikos pondró vagyok. A gárdisták ürülékében hempergek. Ja és ma lefostam a nagyszüleim sírját. Szerencsétlen nagyanyám úgyis csak egy ócska ribanc volt, nagyapó meg egy szopós hímringyó. Szerencsére már megdöglöttek. Az anyám is egy ócska szopós ribanc. Egyébként ma  lefostam a csókakői Horthy-szobrot is. De aztán lenyaltam róla a fos felét. Ez az igazi jobbikos nyalóka! Ez való a hozzám hasonló, mocskos jobbikos hazaárulóknak! Most éppen bevettem a gyógyszereimet, azért vagyok ilyen őszinte. Bocsánat a ma firkált, hazug, aljas bejegyzésemért és elnézést, hogy itt árulom a szopós kurva anyámat, de kellene a pénz nagyon. Szopassátok a vén kurvát, jól nyeli! Amúgy rohadjon meg élve minden hazaáruló jobbikos bunkó! Dr. Dániel Péter ügyvéd úrnak igaza van! Vesszen a neonáci, iszlám-csicska jobbik! Jobbik-mentes szebb jövőt!!! Akár már egy sörért is szopok! Egy jobbikos ratyi vagyok! Vesszen a jobbikos csürhe! Puszika a zacsitokra! Szerencsétlen horthy miklós pedig egy ócska háborús bűnös volt! Most viszont a pokolban szopja hitler farkát!  De az anyám és én sokkal jobban szopunk a Blaha Lujza téri nyilvános wc-ben! Ipari mennyiségben nyeljük a gecit! Lajos bácsi! Már beszéltem anyámmal, hogy lelkesebben szopjon! Próbáljátok ki hát bátran a torkunkat!