UKRÁN állampolgár NE kapjon magyar nyugdíjat!!


Vendég

/ #257

2016-05-25 03:29

Miért is ? Kérdéssel kezdem: Mennyi szolgálati ideje van egy ukránnak és milyen összeget fizetett be az élete során amiért a mi kárunkra kapja a nyugdíját ? Részemről én 40 évig fizettem a különböző, nem kevés járulékokat és ma már úgy néz ki , hogy kegyelemből lesöpörnek az asztalról néhány morzsát , hogy nehogy már éhen dögöljenek az emberek mert akkor nem lesz több birka aki tovább lehet nyírni. Nekünk például a 0,9 % nyugdíjemelést, miközben az ukránok itt kapják a nyugdíjat holott soha semmilyen formában nem járultak hozzá semmihez. A Vajdaságiaknak 50 milliárd jut , a szlovákoknál ingyen tankönyvek, erdélybe is mennek a milliárdok, például lap-topokra stb. MI meg örüljünk, hogy még nem döglöttünk meg. Na persze csak ha szerencsénk van mert az egészségügy alól is kihúzták a talajt, úgyhogy nagy szerencse kell embereknek egyáltalán az életben maradáshoz. Hogy is mondta az a patkány fideszes (állítólagos közgazdász , valamilyen lászló ?) " Orbán nem mondhatja ki , de igenis az út szélén kell hagyni tömegeket" ! Én csak azt kívánom az ilyen férgeknek, hogy jöjjön el az az idő az életében, hogy megtapasztalja a mondatainak a súlyát !