Hagyják dolgozni Illés bácsit!

Peti

/ #210

2016-05-15 21:07

Közel 20 éve dolgozom a vendéglátásban és láttam már pár olyan konyhát ami tényleg gyomorforgatóan nézett ki és a csótányok ott rohangáltak a padlón és simán üzemelt a hely mert az éppen akkori Köjálos (ÁNTSZ) sógor koma jóbarátja volt a tulajnak, ezeket nem bántotta senki. Nem hiszem hogy ez a kis öreg aki az egész életét itt dolgozta le és ebben mesterien dolgozik valakinek ennyire útban van. Sajnos én még nem voltam nála,  de ahogy olvasom a hozzá szólásokat több ezer ember fordult meg nála az elmúlt években és soha senkinek sem lett semmi baja. Azt sem értem hogy hogyan lehet valakit arra kényszeríteni hogy olyan gépekkel dolgozzon amihez nem is ért. Eddig jó volt ez után is jónak kell lennie. Sőt láttam én már olyat is hogy a full felújitott konyhában ami minden szabálynak megfelelt simán szalmonellás lett több száz vendég,  tehát semmit se ér a szabályosan kialakitott konyha vagy akár az adott cukrász műhely ha egy rossz alapanyag bekerűl a gépezetbe. Egy szónak is száz a vége Hagyjátok dolgozni tovább Illés bácsit,  azokat az egységeket zárjátok be ami tényleg veszélyes az emberek egészségére.