Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le!

JFK

/ #742 Re: Re:

2016-05-11 09:29

#741: - Re:  

 Thank you to you dear!!!! Hello! JFK Watfordbann!!! Salute! 741- nek! Van itt rend 741? Ha ma te is kritikus vagy velem szembenn? Akkor helyesenn fogalmazva leirom azt amit a hogyann gondolok itt e helyenn Mr Kiss alattomos csoportosann szertekeresztbebaszott eltitkolt uszodai tetteivel szembenn neked itt ma most!!!! Nem a Civiliziummal kellett volna kezdened 741?? Mert nekem ez lett volna a fontos, nem pediglen az hogy helyesenn irok-e itt vagy hogyann fogalmazok az itt 5000 elementnek?!  Csak tisztelettel mindenkinek neked is innen oda (Mr-Mrs 741)! De elismertem neked! Salute! De mit is tagad passziv Lacink? A sorrendet! Mi is a sorrend itt ma nekem meg neked??? Nekem a biologi sorrendje Mr Lacinak Zsuzsival szembenn!! Neked??? Az aktus sorrendje!!! Hol van itt a koncepcio Lacibann??? Laci szerint a konszenzuszos volt a partneri kapcsolata Zsuzsival mikor leakarta fesziteni meg akarta fesziteni!!! Csak hogy!!! Zsuzsi meg nyilatkozatot adott tegnap!!!! Vagy is a konszenzuszos megnyilt passziv Lacinkrol!!! Vagy is mit is tagad ma passziv Lacink? Hogy passziv Lacink ugy tudta hogy lefizettet kell lefeszitenie???! Akkor neki figyelnie kellett nagyonn hiszenn a sorbann harmadiknak lett beosztva!! Ki osztotta be??? Maga a rum!!! Hiszenn levoltak bevoltak baszva???? Igaz 741??? De a mindeggy nem itt van ma most!!! Nem mulhat el soha de soha amit a hogyan viselkedve megtett csoportbann megtermettenn!!!! Nekem megsemmisitett jogtalan ember lett!!! Ha ir rolla a pasareti kanyarbann teniszgetett Still Endre a kitartot eltartott komonista berendezkedett spy!!!!! Mr Friderikusz (Nemi)zeties ki csak ugy leporolta a Nemzetet!!! Hogy Csapo Gabi a mai Planet legnagyobbika ma is nekem (Le)beigazolta Mr passziv Lacinkat! Hogy Mr Still Endre shamefull alcsonyitott!!! Hova tartotok??? Ki az EU-bol??!!!! Igen!!! Hiszenn Akaratot hajlitottatok-Akaratot feszitettetek!!! Ezellen nincs felmentve senki sem mi sem te 741 ott a hol most is figyelve szerkesztgetsz majd nekem!!!! Hello JFK!