Távolítsák el az "Ádám keresi Évát" köztéri plakátjait!


Vendég

/ #193 Re:

2016-05-03 18:58

#34: -  

 Én pedig azt az anyát sajnálom aki nincs tisztában a fiúk és lányok közötti különbségekkel, nem tudja hogyan működik egy fiú,egy lány egy férfi és egy nő, és nem tudja gyermeke fejlődésének szakaszait hogy mikor mi árt és mi használ az adott korban.Ennyi erővel 5 évesen rájuk lehetne zúdítani mindent!Pontosan ez a felháborító az egészben hogy olyan korban kell magyarázkodnia a szülőnek amikor még több kárt okoz az egész mint hasznot és utánna meg ott áll értetlenül hogy miért nem tud boldog párkapcsolatban élni a gyerek(mert szerintem minden szülő ezt szeretné szerintem)!És ez a borzasztó hogy azt az irányítást kiveszi a szülő kezőből ,hogy a gyerek fejlődésének megfelelő időszakában(mert jó esetben a szülő ismeri legjobban a gyerekét és nem egy tévé műsor) beszéljenek ezekről! Valakivel már 3. osztályos korában lehet vagy kell is beszélni valakivel csak 5. osztályban kell.De kérdem én miért egy nyomorult plakát dönti el hogy erről beszélni kell és miért nem a gyermek természetes kíváncsisága és fejlődése diktálja az ütemet???????????Azt is alá írom hogy előbb vagy utóbb találkozik ezzel a gyerek, de kérdem én mindegy hogy mikor, hol és milyen módon,milyen forrásból érik ezek őket???Ennyire közömbösek lennénk gyerekeink felé???