Tatabànyàra nem kell stadion!


Vendég

/ #7

2016-05-02 08:28

Mert amíg a szociális háló keretében én pl nem kapok sem közgyógy igazolványt, sem nyugdíjas bérletet, mert 62800 ft a nyugdíjam, addig irritál, hogy feleslegesen ilyen nagy stadiont építsenek a városban, még ha esetlegesen nem is az Önkormányzat pénzéből. Amíg az egészségügy aggasztóan mélyponton van, amit sok ember érez szó szerint a bőrén, addig a stadion felesleges. Én meg dönthetek miben halok meg. Éhhalál, vagy a ki nem váltott gyógyszereim hatása miatt. Varázsolni nem tudok, kérni utálok, szégyellek, de muszáj. Ám a jelenlegi szabályok szerint semmilyen juttatás nem illet meg, kivéve a havi 2500 forintos fűtéstámogatást. Nem értem a Miniszterelnök urat. Miért épített ennyi stadiont? Van ennyi jó MAGYAR csapatunk? A magyar foci nem azt jelenti, hogy magyar emberekből összeálló csapatok jönnek létre, hanem drága pénzen vásárolt külföldi vendégfocisták kellenek? Anno itt Tatabányán volt egy jó csapat: TBSC. NB I-es csapat volt. Saját embereinkből. Ezt a Miniszterelnök Úr is jól tudja, járt akkoriban itt többször, Deutsch Tamással. Akkoriban büszkék voltunk a magyar focira és focistákra, főleg a mieinkre, itt Tatabányán. Egy nagy befogadóképességű stadion a mai magyar foci helyzetén nem változtat. És 20 stadion megépítése sem. Kérem vegyék figyelembe, hogy az emberek túlnyomó többsége nem kér az újabb stadionokból. Gondolkodtam, mi lehet a célja a sok stadionnak. Talán a Miniszterelnök Úr úgy gondolja, hogy a jövőben Magyarország lesz Európa focifellegvára. Külföldi csapatoknak fogunk stadionhátteret biztosítani? Lehetséges lenne, ha nem épp megszállás alatt lenne Európa. Előbb ezt, és a szociális hálót kell rendbe tenni. Szép napot!