Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!


Vendég

/ #380

2016-04-13 10:29

10 éve dolgozom a kereskedelemben, jelenleg Gyesen lévő anyukaként nagyon örültem és egyetértettem a vasárnapi boltbezárás döntésével és már elképzeltem, hogy ha visszamegyek dolgozni milyen jó lesz, hogy minden vasárnap otthon lesz együtt a kis család. De ez, hogy most visszaállították mélységesen felháborít pláne az, hogy "minket" (embereket) meg sem kérdeztek. Nem értem miért jó vasárnap bevásárlóközpontokba járni, mikor annyi de annyi más dolgot csinálhatna az ember. Most mint vásárló mondom ezt hiszen jelenleg itthon vagyok a picikémmel és abszolút nem zavart, hogy vasárnap nem tudtam elmenni boltokat járni. Nálunk az egész család olyan helyen dolgozik ahol hétvégén nem kell menni és már eddig is a 10év alatt rossz volt, hogy mindenki otthon volt csak én dolgoztam, de úgylátszik remény nincs már hogy ez megváltozzon. Akinek kereskedelemben dolgozik a családjában valaki az tudja/tapasztalta, hogy milyen rossz érzés amikor vasárnap akár az ebédnél az üres szék kong akár a délutái közös programoknál nincs jelen az illető; nem éppen kellemes dolog! Olyan bűn, hogy a kereskedelmi dolgozók otthon szeretnének maradni vasárnap a családjaikkal úgy ahogy legtöbben (nem ebben a szakmában dolgozva)??? Szerintem nem!!! Igenis jár nekik/nekünk is a vasárnapi szabadnap!!! A legszomorúbb az egészben, hogy ezen lehet változtatni ez olyan kérdés amin lehet, de pár önző ember véleménye miatt szív egy fél ország!!!!