Diana Gabaldon: Outlander 3. rész kiadása

Virág

/ #50 Re:

2016-03-01 19:26

#49: -  

Ahogy írtam az Outlander 3-at természetesen megveszem, mert dobogós nálam. Biztosan jól fog fogyni, hiszen nagyon sokan várunk rá évek óta, de sajnos nem hiszem, hogy ettől a kiadó megtáltosodna és hipp-hopp folytatná a szériát. A többi Könyvmolyképzős könyvnél tartom magam a véleményemhez. Nem biztattam másokat bojkottra, se egyetérteni, se követni nem kell, de én csalódtam bennük. A hitlességük nulla, az ügyfélszolgálat szintén, pedig az olvasókból (belőlünk) élnek. Nem gondolom, hogy nekünk kellene megköszönni, hogy nagy nehezen hajlandók kiadni egy könyvet, hiszen ezzel foglalkoznak, ebből van bevételük. Elég sok könyvet vettem a kiadótól az évek alatt, de ez a hozzáállás nem megy át nálam a szitán. Pl. egy udvariasan megírt magázós érdeklődő levélre, több hét (!) elteltével tegezve (!) válaszoltak (azt se tudták, hogy ki vagyok, de letegeztek és ahogyan...) Nem vagyok vaskalapos, de én is ügyfeles vagyok, ha én írnék tiszteletlen, copy paste leveleket, amik tele vannak szándékos félrevezetéssel... hát... No comment. Nálam elásták magukat. Jó mélyre.