Tiltakozunk az ebadó bevezetése ellen!!!


Vendég

/ #44 mónika

2011-09-30 15:06

Ezt is csak az találta ki aki a szegény embert szeretné lehuzni.Hát ez nem fog bejönni nekik mert ezzel annyit érnek el hogy még több kutya kerül az utcára. Nekem 3 kutyám van nem örülnék az ebadónak,én befizetném mert szeretem a kutyáimat és bármit megtennék értük de nem mindenkinek van erre pénze.És mivel nincs pénz igy mégtöbben szabadon engednék a kutyusaikat. Én annyit szigoritanák hogy minden faluba ,városon szigorú ellenörzést tartanák hogy kinek hány kutyája van és lejebb emelném az oltási árat.A 3 KUTYÁMNAK 10.500ft ba került az oltása.Ebbe a rohadt országba semmit nem lehet tenni itt csak ránk vonatkoznak a törvények a politikusokra nem???????? Jobb lenne ha minden megyébe legalább 1 kötelezö ÁLLATRENDÖRSÉG lenne szigorú állattartási kötelezettségekkel mert igen is Felelösek vagyunk azért amit megszeliditettünk.Aki nem úgy bánik az állataival az meg kapja meg a méltó büntetését.Nem ebadó kell kedves kormány HANEM ÁLLATRENDÖRSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MINDEN MEGYÉBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!