S-O-S-GUDU


Vendég

/ #24 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-01-28 18:16

#20: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nem tudom honnét gondolod,hogy jogod van birálni azt a szülőt akinek autista gyermeke van! magadat minősíted! Genetikus vagy? Te vagy egyedül azzal a véleménnyel,hogy a szülők hibája. Rengeteg orvosnál voltunk és Ők sem tudják mitöl van az autizmus.Egészséges szülők/sem dohányzás sem alkohol/normál szülés,10-es Apgar érték. Ha ennyire okos vagy arról nem olvastál,hogy akár védőoltás akár étel/laktóz,glutén/is kiválthatja ,ha a szervezeu nem a megszokott módon reagál.Nem akarjuk,hogy az állam tartsa el Őket. Mi dolgozunk és adózunk.Nem akarjuk az egészséges gyerekektől elvenni ami jár. Sokkal több megértést ,elfogadást szeretnénk! Minden tiszteletem azoké a pedagógusoké akik sérült gyermekekkel foglalkoznak!Szomorú vagyok,hogy ennyire szociálisan érzéketlen ember van,mint Te! Ja és még annyit,a társadalom nagyon sok alkoholist,munkanélküli embert eltart. Mi nem akarjuk,hogy a mi gyermekünket eltartsa! Mindent megteszünk,hogy felnőtként adófízető állampolgárként éljenek. Egyébként ,ha nem tudnád nagyon sok okos,művekt autista él,élt a világon.