Tiltakozás a kutyák kitiltása ellen a kőbányai parkokból!


Vendég

/ #36

2016-01-19 08:49

Lóbánya! aki véletlenül vásárolt ott ingatlant elég sok kellemetlen élményben lesz része. Maguk a lakások rendben vannak, szépek is. De a parkok meg a környék.. Nem a kutyatartókkal van gond, az arrafelé a normális, vagy inkább jól fizető elit réteg!! Ezzel csak elüldözi a sok idióta az utolsó normális rétegét a kerületének. Tapasztalat:  mindennap találkozol egy letolt gatyáju szaró emberrel, rendszeresen fényes nappal az utcán húgyoznak az emberek, a parkba nincs olyan fa, ahol ne csordogálna a pisa, a házak falán is sokszor, mert szórakozásból úgy húgyozzák össze, a liftaknák elviselhetetlen bűzt áraztanak több házban, mert a legalja lakók is ott végzik a dolgukat, gyereket rendszeresen a parkokban szaratják, húgyoztatják az +intelligens" szűlők. Folyamatossan szétverik a padokat, térdig mászkálsz a parkokban a tűkben, szinte minden bokor tele van a kábszeresek eldobált cuccaival, fényes nappal is megtámadnak, nincs olyan lakás ahova be ne törtek volna, kivéve ahol kutyát tartanak. Láttam olyat is, hogy a nénike szórja szét a kutyaszart és rendszeresen mérgezett kajákat dobál szerteszét. Reggel térdig jársz a szétdobált borosflaskákban, éjszaka megy a muri, lakótelep közepén a polgármester valakije "klubbot" nyitott, az hogy több ezren nem tudnak pihenni a panelban az nem számít. A villamosokon elviselhetetlebn a bűu és a mocsok...Ez a egész csak arról szól, hogy pénzt szedjenek be valakitől, nyilván kiűrült a kassza, meg arról, hogy a betőrők nyomhassák, a rendőrség leszarja. Magyarán szólva a kereső és műveltebb réteg a kutyatartók, akik csak a parkok miatt költöztek a Kőbányára. Most majd elhúznak a fenébe. Aztán marad a legalja meg a segélyezett réteg, esetleg a mentálisan sérültek társadalma. Ki fog adót fizetni?? Majd az a mutyikirály, aki ezt a rendelet hozta? 3 évet laktam ott, pár hónapja költöztem el, kutyát nem tartok.