Rendőri védelem a női futóknak a Margitszigeten.


Vendég

/ #155

2015-12-04 20:11

Tarthatatlan, hogy Budapest szívében ne tartózkodhasson egy nő biztonságban! Különös tekintettel arra, hogy kevés lehetőség van Pesten a természetben lenni. A rendvédelem, az egészségügy (ld. pszichiátriai betegek szélnek eresztése a kórházakbó, Lipótból) és az egész polgári berendezkedés szégyene, ha Magyarország fővárosának legnépszerűbb természeti, kikapcsolódásra, és egyben sportolásra hagyományosan és kiválóan alkalmas helyszínén SEM érezheti magát biztonságban egy nő! Rendősi védelem nélkül elmaradnak a nők, és otthon maradnak, vagy légkondicionált-rossz levegőjű- zsúfolt edzőtermekbe húzódnak vissza. Tehát a bűnözőknek és elmebetegeknek engednénk teret az egészséges életet választó emberek helyett. Melyik hasznosabb a társadalomnak? Az az egyén, aki munka után lemegy sportolni, hogy másnap újult erővel termeljen az államnak adót, és TB-t, amit, ha sportol, kisebb eséllyel vesz igénybe, vagy az az egyén, aki betegség miatt, vagy kedvtelésből nőket támad meg? Az utóbbi kategória sajnos valószínűleg egyébként is segélyből, vagy bűnözésből él, ergo viszi az állam pénzét. Tehát gazdaságpolitikailag is indokolt a rendőri jelenlét a szigeten. Erkölcsilegpedig egyértelmű: A jószándékú embereket meg kell védeni a rossz szándékúaktól. A margitszigeten éppúgy, mint a Köztársaság téren! A szigetet nem szabad átengedni a "gettó"-nak Hisz ez az út a romlás felé visz: A jószándékú ember nem mer kimenni a szigetre, mert a rosszak ott ólálkodnak,és ezáltal egyre többen lesznek ott a rosszak és egyre kevesebben a jók. Már nemcsak sötétedés után, de fényes nappal is beszólogatnak,mint a KÖztársaság téren az MSZP székházban csövező agresszív féfiak.Én ott kezdtem a futást, de nappal is beszólogattak, belém kötttek s nem mertem menni..Ezzel a folyamattal nemcsak mi, pestiek, és magyarok, de a turisták is sokat veszítenének. Őrizzük meg értékeinket, és azt a kevés természetbeni lehetőséget, ahol futhatunk, sétálhatunk. Ezt minden adófizető választópolgár joggal várhatja el a Fővárosi Önkormányzattól és a Magyar Államtól. Kérem a parlamentáris keretek között felhatalmazott képviselőket, szíveskedjenek jobban vigyázni Ránk, nőkre, kislányokra és idős hölgyekre, és képviselni a mi érdekeinket is! Köszönettel: Ignáthné dr. Szakos Márta