Akik azt szeretnék, hogy Magyarország kilépjen az Európai Unióból

Kence-fice
Vendég

/ #449

2015-11-23 14:43

Azért írtam alá, mert a belépést sem helyeseltem, mivel úgy éreztem, hogy nincs jogom /senkinek sincs joga/ a gyermekeik ezeréves hazáját áruba bocsájtani, még gazdasági előnyökért sem. Az idő engem igazolt mert nem lett gazdasági fellendülés, sőt! A félelmem, hogy majd az erősebb kutya "párzik" sajnos bejött. Tudtam azt, hogy minket úgyis leszavaz a többség.

A magyarság érdekében még soha sem alkalmazták a kissebbség védelmét, soha nem voltak velünk toleránsak, csak tőlünk várják el. A magyar érdekek sose számítottak európában. Egyetlen vitás ügyben sem támogatták a magyar álláspontot. Rengeteg példa van rá, csak néhány: Bős - Nagymaros, a köztársasági elnök hazazavarása, Malina Hedvig és más magyar verések, autonómia kérdések, bankok és multik támogatása az ország ellenében stb, stb....

Néha úgy érzem van európában rasszizmus, de nem a zsidók, hanem a magyarok ellen. Vajon mi mással magyarázható, hogy amikor labdarúgó európa bajnokságot pályáztunk meg, nem kaptunk egyetlen szavazatot sem. Ilyen eset még nem fordult elő, csak a mi esetünkben.

Ilyen európai unióra nincs szükségünk!

Ennél többre vihetjük saját erőnkből. Ha függetlenek leszünk kiépíthetjük saját gazdaságunkat nem mondhatják meg ki építse Paksot, vagy szüntessük meg légíforgalmi társaságunkat stb...
Köszöm, már elég volt európából.