Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak


Vendég

/ #50

2015-11-03 12:35

Egy teljesen mindegy, hogy milyen nagykövetnek vagy konzulnak nincs joga beleavatkozni egy másik ország belügyeibe. Nem rá tartozik. Túllépte a hatáskörét. És kérdem én, miért csak ez a Callgirl Bell szólal fel mindenhol, szinte minden nap látom a tévében, már a csapból is ő folyik. Rengeteg ország nagykövete és konzulja tartózkodik Magyarországon, de én eddig még tőlük együttvéve sem hallottam ennyi nyilatkozatot és nem láttam ennyi fellépést és magamutogatást, mint Belltől. Hogy a közös Nato hadgyakorlaton felszólalt rendben van, végülis a Nato fő ereje az Usa, de rajta kívül még számos tagja van, nem ő az egyedüli. De hogy az '56-os megemlékezésen felszólalt, az nálam már kiverte a biztosítékot. Az Usa elárulta a forradalmárokat, úgyhogy ez a buta liba jobb lett volna, ha el sem megy vagy ha már volt képe odatolni a pofáját, akkor legalább tett volna rá lakatot. Az pedig mindennek a teteje, hogy az egyik legnívósabb magyar egyetemen, a Corvinuson osztja az észt. Hát mit képzel magáról ez a sehonnan jött, senkiházi pláza cica. Nem otthon van. Jó lenne, ha végre valaki felvilágosítaná róla. Üljön meg a seggén, húzza össze magát és fogja be a pofáját vagy TAKARODJON vissza oda, ahonnan jött!