Metál Zoltán (OTSZ) minket nem képvisel !

Forgó Betti
A petíció szerzője

/ #21 Re:

2015-11-03 10:40

#19: LópiciGáspár -  

 A Metálnak..és az Országos Homokozójának még akkor sem tudnánk tagjai lenni ha akarnánk ..hozzá nem lehet belépni..pártoló tag lehet valaki és ennyi. Saját bevallása szerint (Ő mondta nekem többek füle hallatára) csak és kizárólag saját vállalkozással rendelkező taxis (egyéni vállalkozó ..cégtulajdonos) jelentkezése lehetséges a remek szövetségébe..és ezzel sem lenne baj..csak máris nem tud országos lenni ..lévén a taxisok egyre kevesebb százaléka akar bármire is vállalkozni . Az ,,ez van ,így jártam ,,  számomra ..számunkra nem elfogadható opció. Én személy szerint  elég régen irányítom a saját életem nem szeretem és nem fogadom el ,hogy valaki(k) a nevemben (még ha közvetve is ) nyilatkozzon úgy ,hogy én arra soha semmilyen meghatalmazást nem adtam. Természetesen nem kell velem egyetérteni akár még egy ellen petíció is létrehozható miszerint én takarodjak anyámba , mondjuk ahhoz a hitelesség kedvéért legalább pár konkrét példa kéne amikor ártottam bármelyik kollégámnak. Metál esetében nem rövid a lista . ...amúgy meg világbéke :D