Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak


Vendég

/ #721

2015-10-30 15:19

Én azt üzenem a nagykövetasszonynak, ha annyira támogatja a bevándorlást, akkor fogadja be Amerika az összes bevándorlást!!!! Javaslom Önnek,hogy menjen vissza a konyhába a fakanál mellé és NE politizálás!!!!!! Ugyanis az én véleményem szerint is ez a bevándorlás szervezetten (talán az iszlám állam támogatásával) történik!!! És ha ismeri az ókori történelmet, akkor tudható, hogy Trójai is álnok módon, egy bizonyos Faló-val vették be! és véleményem szerint ez a mostani bevándorlás is egyfajta Trójai falóként működik!! És ha megnézi a bevándorlók eloszlását,akkor láthatja,hogy többnyire (fiatal) férfiak , akik fizikálisan és katonai kiképzettséghez kiváló alkatú! Szerintem így, álnok módon akarják elfoglalt Európát!!! Ön miért támogatja az ilyen mohamedán,muszlim vallásuak tömeges bevándorlását? Hiszen ezen államok lakói,közösségei gyártják a terroristákat! Vagy talán Ön támogatja a terrorizmust, annak terjedelmét, terjeszkedés? Én nem szeretnék muszlim vallású lenni és azt sem szeretném ha a családtagjaim egyike se legyen az,de még azt sem szeretném ha bárki a környezetemben az legyen!!!!!