LOMBARD-ügyfelek sérült jogaiért


Vendég

/ #22

2015-06-24 18:48

Sajnos mi is a lombard ugyfelei voltunk1500000 ft helyet 4.200000 ezer ft ot fizetetett vissza ha a drasztikusan megemelt reszlettel csusztunk jottek a fenyegetesek es az utolso reszletnel meg a harom honapot sem vartak meg. Hanem behajto cegnek adtak at miutan kozoltem a behajoval hogy csak reszletre tudom ezt az osszeget ami menet kozben megnott o tovabb adta egy masik behajtonak ugy hogy mi kozben befizetuk a nagy reszet az altaluk kitalalt osszegnek az a behajto ceg kozolte velem hogy az o kozre mukodesuk ujabb 90000 ft ba kerul nekunk akkor irta a lombardnak egy levelet es ok azt mondtak ha az altaluk kikuldott osszeget bevizetem eltekint a behajtasi osszegtol igy vegre pont kerult erre a dologra reszukrol. En. Viszont ezt nem fogado el hogy 1500000 ft helyett4,200000ft ot keljen kifizetni es raadasul az egezsegunk is teljesen megromlot!!! Azt szeretnenk ha masoknak nem kellene ezt a borzalmat es retegest atelni!!! Ezert irtam ala!!!! Ez becstelen es igazsagtalan ez mert nem buncselekmeny az uzsorasokat kemenyen buntetik ezt minek nevezem??????