Le a sintértelepekkel, esélyt az élethez az állatoknak!!!


Vendég

/ #71

2015-06-11 18:09

Azért írtam alá mert felháborító ahogyan a sintértelepeken bánnak ezekkel a szerencsétlen, kiszolgáltatott élőlényekkel.Akik nem a saját hibájukból kerültek oda és el kell szenvedniük értelmetlenül a sok barom alkalmazott szemét magatartását.Amagatartását.Azt sem értem ilyen helyen miért alkalmaznak plyan dolgozót aki nem szereti az állatokat. Amúgy is szerencsétlenek ezek az élőlények amikor meg bekerül a sintértelepre ott is bántják őket.Egy ott dolgozó ismerősöm elmondta, hogy befogtak egy kutyát bevitték és ott helyben agyon verték.Ez rettentő.Ott bprzalom ami van.A kutya egy értelmes állat.Életeket tud menteni és a daganatos betegségeket jelzi nagyon hűséges hiszen a hétköznapi szóhasználatban ha a hűségről beszélünk akkor szoktulk mondani, hűséges mont egy kutya.Nagyon tid szeretni, ragaszkodó stb.Az emberek ,, gazemberek meg sintér telepekre, utszélére étlen szomjan kidobálják láncra verik, agyonverik felakasztják, lelövik élveássák el,megkínozzák stb.Mi ez ha nem aljasság mert nem tisztelik a másik élőlényt az embertársukat sem.Nincs agyuk csak zabálnak ha van mit meg eljárnak sz...ni és nincs bennük semmi csak a gonoszság.Ezért írtam alá , hogy ez tovább ne legyen így. Szünjön meg!!! Szervezetet kell létrehozni az állatok érdekében és fel kellene volágosítani ezt a sok tahót akik felelőtlenül szaporítanak és nincs bennük kitartás hogy egy kutyát élete végéig megtartsanak, hogy szerencsétlenek ne az útszélén és ne os a gyepin fejezzék be az életüket csúfos körülmények között. Aki valamicskét is tud a kutyáról az tudja, hogy a kutya az ember leghűségesebb barátja.Ezt értékelni és megbecsülni kellene.A szülőknek meglellene tanítani a gyerekeiknek, hogy szeressék az állatokat mert ettől csak jobb emberré válnak és a kutya nagyon kedves, okos állat és az ember jó barátja és egy barátot nem bántunk.Nagyon jó lenne ha örökre be lehetne zárni minden gyepit.Akkor nagy változás következne be az emberiség hozzáállásában.