Le a sintértelepekkel, esélyt az élethez az állatoknak!!!


Vendég

#51

2015-03-21 17:01

Mert egyetértek vele.

Vendég

#52

2015-03-22 08:48

Mert minden szavával egyet értek, az emberek tehetnek róla, hogy az állatok a telepre kerülnek, akkor legalább annyiba nézzék az állatokat, hogy az életet biztositsák nekik, így is szörnyű amit átélnek kidobva, bezárva! Az állat az életét adná a gazdájáért, ezt jó lenne ha minden ember felfogná, és senkinek nem kötelező állatot tartani, jól gondolja meg mielött magához veszi, és igenis vállaljon érte felelősséget, ha mégsem az komoly büntetést vonjon maga után! Amit még nagyon fontosnak tartok az ivartalanítás fontossága, hogy csökkenni tudjon a kidobott állatok száma.

Vendég

#53

2015-03-22 11:39

Azért írtam alá,mert borzasztónak tartom ahogyan az állatokkal bánnak ,mindenféle jogi következmények nélkül !!!!

Vendég

#54

2015-03-22 17:45

vegre tortenik valami aminek ereje kell hogy legyen! koszonom hogy meg vannak akik nem nezik kozonbosen hogy allatok ezrei halnak kinhalalt mert a genetikai hulladek,, ember''mar nem tudja hogy ki elni a rohadt aberralt vagyait! kivanom, es minden erommel azon leszek, hogy ezek a fergek lassan - lassan a pokol tuzen egjenek el!

Vendég

#55

2015-03-23 06:24

Azért írtam alá a petíciót, mert fontosnak tartom az állatok védelmét! Véleményem szerint minden élőlénynek joga van az élethez, és az egyenlő bánásmódhoz! Én még annyival kiegészíteném, hogy állatkínzásért ugyanannyi börtönbüntetést kellene kiszabni, mint például emberölésért!

Vendég

#56

2015-03-23 06:40

Szüntessék meg a sintertelepeket Több menhelyett!!!!!!!! Köszönjük a szegény állatok nevében. Embereknek kell gondolkodni és okosan cselekedni!!!!!!!!

Vendég

#57

2015-03-23 06:45

Legyen vége az állatok megőlésének.Van más megoldás csak akarni kell.

Vendég

#58

2015-03-23 08:15

Az allatok is ereznek ne hagyjuk szenvedni oket .

Vendég

#59

2015-03-23 09:52

Azért, mert fontos az állatok sorsa!!

Vendég

#60

2015-04-06 14:13

Egyet értek minden szóval!

Vendég

#61

2015-04-09 07:08

Az állatoknak is joga van az élethez!!!!!!


Vendég

#62

2015-04-10 17:01

Hogy ne szenvedjenek az állatok, és dugják börtönbe az állatkínzókat, legyen az kiskorú vagy felnőtt. Pénzbüntetéssel nem megyünk semmire.

Vendég

#63

2015-04-16 21:19

Már nagyon időszerű, hogy védjük és megbecsüljük a ránk bízott védtelen állatokat !!!! Aki ez ellen vét példátlan büntetésben részesüljön !!!! Ezért írtam alá.

Vendég

#64

2015-04-23 09:55

Mert szeretem az állatokat,de ők nem tudnak magukért-egymásért szólni-beszélni,ha baj van ha fáj valami

Vendég

#65

2015-05-22 03:55

Azért írtam alá, mert úgy érzem, a kialakult borzalmas helyzet megoldása olyan sürgős, hogy ,,tegnapelőttre" is késő lenne a lépések szervezett elkezdéséhez!

Vendég

#66

2015-05-22 06:20

Azert irtam ala ezt a peticiot mert az allatoknak jogukban all elni es mi emberek vagyunk felelösek az ö eletkörülmenyejiert!Szeretnem ha felebredne az emberiseg es nem pusztitana mindent el a környezetebe mert ezzel önmagat pusztitja el!

Vendég

#67

2015-05-26 04:40

Le a sintértelepekkel! Állatotthonokba irány a pénz! Az egész intézmény szégyen-gyalázat! Valamit tenni kell! Hát ezért írtam alá!

Vendég

#68

2015-06-11 10:27

Mert ez igy lenne jó!

Vendég

#69

2015-06-11 12:13

Az nem állapot ami ott folyik!

Vendég

#70

2015-06-11 16:50

A kérdés értelmetlen! Természetesen azért mert egyetértek a céljával. Szerintem az iskolákban is kötelezővé kellene tenni az állatvédelem oktatását!! Ez miért nem jut eszébe egyetlen képviselőnek sem?????

Vendég

#71

2015-06-11 18:09

Azért írtam alá mert felháborító ahogyan a sintértelepeken bánnak ezekkel a szerencsétlen, kiszolgáltatott élőlényekkel.Akik nem a saját hibájukból kerültek oda és el kell szenvedniük értelmetlenül a sok barom alkalmazott szemét magatartását.Amagatartását.Azt sem értem ilyen helyen miért alkalmaznak plyan dolgozót aki nem szereti az állatokat. Amúgy is szerencsétlenek ezek az élőlények amikor meg bekerül a sintértelepre ott is bántják őket.Egy ott dolgozó ismerősöm elmondta, hogy befogtak egy kutyát bevitték és ott helyben agyon verték.Ez rettentő.Ott bprzalom ami van.A kutya egy értelmes állat.Életeket tud menteni és a daganatos betegségeket jelzi nagyon hűséges hiszen a hétköznapi szóhasználatban ha a hűségről beszélünk akkor szoktulk mondani, hűséges mont egy kutya.Nagyon tid szeretni, ragaszkodó stb.Az emberek ,, gazemberek meg sintér telepekre, utszélére étlen szomjan kidobálják láncra verik, agyonverik felakasztják, lelövik élveássák el,megkínozzák stb.Mi ez ha nem aljasság mert nem tisztelik a másik élőlényt az embertársukat sem.Nincs agyuk csak zabálnak ha van mit meg eljárnak sz...ni és nincs bennük semmi csak a gonoszság.Ezért írtam alá , hogy ez tovább ne legyen így. Szünjön meg!!! Szervezetet kell létrehozni az állatok érdekében és fel kellene volágosítani ezt a sok tahót akik felelőtlenül szaporítanak és nincs bennük kitartás hogy egy kutyát élete végéig megtartsanak, hogy szerencsétlenek ne az útszélén és ne os a gyepin fejezzék be az életüket csúfos körülmények között. Aki valamicskét is tud a kutyáról az tudja, hogy a kutya az ember leghűségesebb barátja.Ezt értékelni és megbecsülni kellene.A szülőknek meglellene tanítani a gyerekeiknek, hogy szeressék az állatokat mert ettől csak jobb emberré válnak és a kutya nagyon kedves, okos állat és az ember jó barátja és egy barátot nem bántunk.Nagyon jó lenne ha örökre be lehetne zárni minden gyepit.Akkor nagy változás következne be az emberiség hozzáállásában.

Vendég

#72

2015-06-11 19:28

Sokan irjatok ala!!!

Vendég

#73

2015-06-12 09:33

Mert felháborít, ami a legtöbb sintértelepen folyik.

Vendég

#74

2015-06-12 17:07

Úgy legyen!

Vendég

#75

2015-06-13 20:44

NAGYON IDEJE LENNE A SINTÉREKET EBRENDÉSZEKRE CSERÉLNI AKIK TISZTELIK AZ ÉLETET----AZ ÁLLATOKÉT IS---!!KÜLÖNBEN NEM KAPNÁNAK VÉGZETTSÉGET!! AZT TUDOM, HOGY TÖRVÉNYILEG KÖTELEZŐ " LENNE" !! ÉRDEMES LENNE SZÉTNÉZNI AZ ORSZÁGBAN!! PÁR ERŐS SZANKCIÓT KI KELLENE OSZTANI KÖNYÖRTELENÜL!!!!!!! HALASZTHATATLANUL!!!!