Együtt a Raoul Középiskoláért / Save the Raoul Wallenberg School


Vendég

/ #254

2015-04-17 14:45

 

Napok óta az iskola jár a fejembe!Ha szeretném sem tudnám leírni azt a sok emléket ,élményt ,amit az iskolától kaptam!Mélységesen felháborít,hogy úgy tűnik ebben az országban mostmár tényleg mindent szabad! :( Mikor meghallottam,hogy mire készülnek ezek a szívtelen emberek,dühöt éreztem!És ,amikor olvastam a hozzászólásokat itt ill. facebookon...néhol még a könnyem is kicsordult,mert eszembe jutott az a 6 év ,amit itt eltöltöttem és a sok ember,akit megismertem,az emlékek...Akaratlanul is eszembe jutott Szilos Éva tanárnő és a magyar órák, Uzsák István tanár úr fantasztikus biológiai órái és a véletlenül megnyert biológiai verseny, Piroska néni a legjobb "ofő" ,a röplabdázással eltöltött tesi órák, Samu a csontváz, a demons terem, a gyönyörű folyosók, Rita, Anita, Dóri, Adri, Evelin,Lenke néni, Emese néni,Misnyovszky Katalin tanárnő, Halász Éva tanárnő,Szálteleki tanárnők! Az érettségi előtti és alatti feszült pillanatok,majd az önfeledt koccintás a tanárokkal, a siketes érettségivel a zsebemben aztán 2 év múlva az okj-s vizsgára való kemény felkészülés és végül a sikeres vizsgák!Feledhetetlen események,élmények,emberek,akik mehatározták az életem!!!Remélem füstbement terv lesz ebből az egészből,amit terveznek,mert a szívem szakadna meg!