"Mentési Lánc" az egészségügyi,- szociális,- és mentési ágazatért

Magyar Ápolónő

/ #57 Szánalmas Kormány ... !!!

2011-09-17 15:41

Alulírott Magyar Ápolónő-ezúton kérem önöket - akit már eddig is semmibe vettek de a fentiek alapján súlyosan és halmozottan hátrányos helyzetbe hoztak ... ugyanis Nő vagyok Egyedülálló Ápolónő három műszakban alamizsna keresettel és ... egy remek egyetemista- és egy szintén remek középiskolás fiammal... a svájci frank alapú hitelemmel ... dolgozom mint állat" ... másod harmad állásaimba is elvonszolom magam ... hogy a gyermekeim szerető gondját viselhessem enni adjak Nekik és fedelet a fejük felé ... és szerettem volna kitaníttatni is őket ... de ez már emberfeletti ... becsületes adó,tb fizető is vagyok 25 éve ... NEM TUDOK TÖBBET DOLGOZNI ... mert a nap csak 24h- ból áll ... fáradt vagyok s lassan elhagy a józan ész ... mert a 25 év alatt 35 évet dolgoztam már ... és önök tovább nyomorgatnak ...tovább szívják a véremet ...tovább lopnak ...csalnak ... hazudnak ...mint egy parazita úgy élősködnek rajtam ...megkérem mindannyiukat inkább lőjenek a Dunába "... mert még az is kíméletesebb lenne mint ez a kínkeserves passzív eutanázia program amin erőlködnek ... !Demokrácia ... Esélyegyenlőség ... hol élek én ...???Egy személyi kultusszal diktatúrával ...hatalom mániás pénzéhes pszichésen sérült maffiózókkal uralt országban ... Ahol a két millió becsületes dolgos magyar ...rabszolga sorsa ítéltetett ... !!! Én csak élni akartam egyszerűen szeretetben szépen ... de mindent csak elvesznek s nem hagynak élni ...!!!