Budaörsi vendéglátók nyitva tartási ideje melletti állásfoglalás


Vendég

/ #6 Re: Re: Re:

2015-03-19 12:25

#5: - Re: Re:  

Kedves Ismeretlen

régen -és sok helyen mai napig- világszerte a templom mellett volt a falu kocsmája. Hétvégente egy 2000 fős faluban is nagyobb közösségi élet van, mint kisvárosunkban. A degradáló "kölykök" alatt nyilván a helyi 18+ gimiseket és egyetemistákat érti, sajnálatos, Ön nyilván otthon ülő fiatal volt vagy már idősnek született, ők ugyanúgy ITT LAKNAK és ugyanannyi joguk van mint Önnek. 

Természetesen minden kornak megvannak a fiataljai a maguk szokásaival, én anno akkor jöttem haza az utolsó busszal a Móricz-ról, amikor most elindulnak hétvégén a mai "kölykök".

Nincsen olyan, hogy "mindenkinek megfelelő állapot", ha az egyéni individuum-ot vesszük alapul.

Valakit, aki pl éjszaka dolgozik, az Ön nappali fűnyírása, barkácsolása is zavarhatja, vagy a templom harangja stb. Mindent ki a város szélére, de szerintem ezt Ön sem gondolta át.

Vagy mindenki dolgozzon 08-16:30-ig és szép lesz minden. Hasonlóképpen Falanszternek írta meg Madách az utópiát.

Azért örülünk, mert mindig lesznek emberek, akik a szabad véleményüknek hangot adnak, bár azt általában megfellebbezhetetlen igazságként csomagolva.

Köszönöm!

Betlehem Csaba