Vidám Mancsok Állatvédő Egyesület telephelyének megmentéséért


Vendég

/ #57 Re: Re: Re:

2015-01-27 01:42

#49: - Re: Re:  

 A terület megfelelő, a törvényben előírtak szerint lett felépítve. Könnyűszerkezetes építmény, így nem engedélyköteles. Ezt ellenőrizte több hatóság is. Az állatok is megfelelően vannak ellátva, ezt is többször bejelentés nélkül ellenőrizte több hatóság. A terület lakó ingatlantól 200 méterre van, az egri hivatalosan működő menhely 50!!!! méterre van. Ott a kutyák létszáma 3x több, 100-120 kutya ugatását hallják a keriig. Érdekes az ottani embereket nem zavarja csak Önöket. Jöjjön ki segíteni ellátni a kutyákat, vagy fogadjon örökbe egyet, ezáltal egyből kevesebb fog kint ugatni. Én az egyesület vezetője is ott lakom, és érdekes én tudok aludni. Sőt hallottam azt is nem egyszer amikor direktben voltak a kutyák hergelve és akkor kint voltunk mi és a rendőrök is. A környéken ott van a németjuhász tenyészet, a szomszéd vékony hangon vonyító kutyája a kaukázusik. Sokszor ők ugatnak, vagy ők kezdik, és mégis önök azt mondják az is a mi kutyáink. Most  hajnali 2.40 perc van és csend van. Talán azért mert Ők is alszanak. Tudja a kutya akkor ugat ha zavarják, ha bajt érez. Lehet békén kéne már Őket hagyni végre. Csak egyeseknek nem érdeke !