Nem fizetjük ki az internetadót!


Vendég

/ #252 Re: Egy adószakértő véleménye

2014-10-26 13:36

#251: Adószakértő - Egy adószakértő véleménye 

 

abcdef

Kedves adószakértő A Magyar állampolgárok nagyrésze kifizeti a számlákat és a hónap végére egy fillére sem marad.A boltban mindenki megnézi mit vesz meg.Az ember a saját gyerekének kénytelen mondani hogy nem tudom neked megvenni mert nincs miből.Fizetünk mint a katonatiszt egyre egyre többet de mégis hiába fizetjük azt látjuk hogy pl befizetünk egészségügyre pl x,y összeget egyre drágább és drágább és ha betegek vagyunk mégis romlik szinvonal pedid többet fizetünk.Aki havonta fél miliókat legombol annak marad több százezer a hóvégén az átlag polgárnak meg semmi hol van itt az arányosság.Sokkal többet fizetünk ki mindenre mint amennyibe az kerűlne és egyik zsebből megy a másikba a pénzümk.

 

 

Ha a szándék nincs meg hogy valaki tenni akar az adott ügyért annak akár mennyi pénzt adunk nem fogunk haladni mert maga a szándék nincs meg és nem arra költi el amire kell.Az ilyen semmittevő túlfizetett öntelt hozzá nem értő szakbarbárokkal tele van a padlás.A  mai technikai háttérrel már országszerte ha akarták volna elérhetővé lehetett volna tenni szinte mindenütt mindenki számára elérhető alap ingyenes elérhetőséget.De ezt még pl én aki munkanélküli vagyok és nem tudja kifizetni havi netdíjat nekem nem biztosították ingyen se a többinek akinek kéne.Akiknek nem kéne azoknak ingyen mobiltlefonokat,laptopokat,ingyen mobilnetet osztogattak.A könytárba régen elmehettem haszálhattam ingyen a gépet hogy állást keressek rajta most már óránként 150FT de miből ha munkanélküli vagyok?Nincs bevételem és amikor még tudtam keresni a könytárban állásokat most már azt is fizetőssé teszik undorító.Ami van tőlem 10Km re a legközelebbi munkanélküli hivatalba gép minden le van rajta tíltva ott van de nem nem lehet használni amiért ott van arra nem lehet használni.És szembesülnöm kelett vele már kezdő álláskeresőként hogy internet nélkül az állásajánlatok negyedét nem éri el az ember.Vidéken meg semmi nics ott hova menni sincs a környéken.Az internet ma már olyan dolog a leg szegényebb embernek is elérhetővé kell tenni.A jövőben én megjosolom mi lesz Lopni fogják az emberek az internetet méghozzá sikeressen illetve megoldják egymás közt.Ennek a száma nőnni fog méghozzá drasztikusan.Amit megnyernének rajta azt el is bukják.Bukik rajta az állam bukik a szolgáltató.Ha tömegesen lopják az emberek az internetet utána mindjárt olcsóbb lesz.A Magyar emberek nem hülyék megfogják oldani.Ha valahol az internet drága,nem elérhető mindenkinek,az embereket befenyítik az adott országban ennek eredménye hogy nem fizetni fognak érte hanem lopni fogják.Erre a dologra egy egész globális üzletág piac épült ezt csak megsúgom.Adjátok vagy nem megfogják oldani az emberek.