Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért

Bro Koolio

/ #201

2014-10-02 10:09

Lehet, hogy többen is megkapták, DE, pl én úgy jártam, hogy volt egy "nincs szám"-os hívásom, amit bizonyos okokból éppen akkor nem tudtam felvenni. És mivel nem kijelzett számot nem lehet visszahívni, és speciel elestem ettől... Igaz ezt is utólag tudtam meg - és persze nem is a Penny-től - , hogy majd ilyen nem kijelzett számról fognak hívni, na de hogy 1x próbálkoznak, aztán szevasz? ... Ez mennyire korrekt? Én olyan szakmában dolgozom, ahol a vendég/vásárló az első, ha nem tudtam elérni valakit telefonon, akkor újra próbálkozok, netán hagyok elérhetőséget neki. De ők még ezt sem tették meg...

Sajnálom, de számomra ez csak egy újabb baki a részükről, hogy még az értesítésük se jön össze. Mert gondolom más is került már olyan szituációba, hogy ott, akkor nem tudta felvenni a telefont...

Szóval akkor ez most mennyire korrekt?

Lehet toldozni-foltozni a dolgot, a cégről viszont megvan a véleményem. Sajnos tudom nem sokra megyek vele... Az ilyeneket nem fogja soha semmi komolyabb baj/szankció érni, de bezzeg ha Józsi bácsi 2 napot késik a villanyszámlával, már megy a felszólító levél...