Kpop Magyarországon is

manami

/ #65

2011-08-31 18:09

Hát kinek hogy.. dícsérik, dícsérik őket, ha nem ,nem x) már nem lepődök meg ha egy olyan embernek mutatom a dalokat aki ettől teljesen eltérő zenét hallgat.. akkor nyugszom meg, ha belehallgat de nem mond rá különösképp semmit.. volt olyan hogy tetszett eyik ismerősömnek, és azt mondta "ez tökjó! még nekem is tetszik, küldd csak át;)" ezen meglepődtem :D de volt olyan is szerencsére aki nem volt bunkó és normálisan fikázás nélkül elmondta hogy ez nem az ő izlése, de ha én szeretem akkor csak hallgassam :D magyarul elfogadta. XD

Én iss nagyon szeretem a KPOP-ot, meghalok ha nem olvashatok a csapatokról, énekesekről, színészekről egy pár szaftos pletykát, vagy MV kiadásokat, album kiadásokat, ga nem láthatok képeket és stb ilyen dolgokat.. szinte az életem részévé vált..és ebből nem fogok kinőni, és azért se mondom h sajnos mert nem akarok :D

Véleményem szerint, azok akik KPOP őrületben szenvednek :P igazi egyéniségek, és azok is lesznek ha "idősebbek" lesznek ^^ mert egyszer mi is felnövünk. De azzal, hogy mi nem az átlagos amerikai számokat hallgatjuk, se a németet és egyéb ilyeneket, mi egy teljesen más kultúrát és műfajt ismerünk meg, ami tök egyedi..ráadásul még az öltözködésük is teljesen egyedi. Éppen ezért lesz az, hogy ránk jobban fel fognak szerintem nézni az emberek mint azokra akik ugyan azt hallgatják és akik az átlagos normáknak felelnek meg. Mert valljuk be, egyes fiatalok azt gondolják hogy a koreai zene az nem normális, mert húzott szeműek és csingcsangcsung.

De sajnos ők vannak olyan vakok, hogy nem látják a számokban az értelmet, a szeretetet, a tehetséget és hát..szóval semmit se látnak bennük. Én megmondom őszintén az amerikai számokban mindben csak ugyan azt látom.. mindegyik szám ugyan az csak a szövege más és a dal hangzása át van írva.. de egyébként egyik sem egyedi. Akire azt tudom mondani hogy egyedi számokat alkotott az Michael Jackon, vagy Madonna. Nem azért mert ők azok akik rohadt híresek, hanem azért mert ők nem úgy lettek beválogatva a zene iparba hogy "ez nagyon cuki és jóképű és szép és szexi" akiket imádni fognak a fiatalok ezért lesz belőle pénz, hanem azért mert ők tehetségesek és biztos hogy régen mindent beleadtak hogy a csúcsra jussanak! ^^ ráadásul szerintem ez a két sztár biztos hogy tudta hogy hol van Magyarország, és biztos hogy nem gondolta azt hogy az egy állam vagy egy város mint a mostani rohadt buta sztárok akik mellett lehetne engem nevezni Dr.-nak vagy akár Professzornak.XDDDD

A KPOP-al ugyan ez van..ők komolyan keményen dolgoznak minden egyes albumon, számok, mini-albumon.. ezért válnak egyre és egyre híresebbé mert beleteszik a szívüket is :D:D ráadásul ők a sikerekért nem csak hogy megdolgoztak de meg is tanultak :))

Plusz, azzal hogy mi tanuljuk az iskolában az angol nyelvet, és beszéljük anyanyelvként a nem egyszerű magyar nyelvet, tanulunk ezen kívül egy kis koreai nyelvet is a számokból és a doramákból és biztos vagyok benne hogy fordítás közben mindenkire ragad soksok szó és kifejezés ahogy rám is.. és úgyszint a doramákból ^3^ pláne ha még tanulsz is hozzá egy keveset ahogy én is :D:D