Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért


Vendég

/ #162 Feliratkozás

2014-09-04 08:18

Szerintem akik 3áig feliratkoztak, azok nagy eséllyel meg is kapják amit kértek. Egyik ismerősöm írta, hogy tegnap megkapták az Epret. Náluk szinte senki nem jár a Pennybe, a nagymamájuk járt oda (eddig is főleg oda járt) és megkérte az ismerősöket is ha van felesleges pontjuk akkor szívesen elfogadná. (Vakáció alatt gyűjtött pontokat neki adtam én is) Az édesanyjuk mondta nekem, ha nem jön össze a beváltás akkor sincs semmi, mert nem igérte a gyerekeinek fixre. Így nekik viszont tényleg ingyen lesz a kettő, mert csak az járt a pennybe vásárolni közülük aki eddig is oda járt. Nekem egyébként két plüssöm jött össze (még a vakáció előtt gyorsan beváltottam), persze szintén segítséggel, két kis srácnak megy majd ajándékba......nem is tudják, hogy kapnak majd hamarosan, de mondtam a szüleiknek hogy van két Penny Plüssöm. (Ők nem gyűjtötték, mert nem is járnak a Pennybe, ezért meg nem fognak, köszönik előre is az ajándékot) A srácok egyébként szeretik a plüssfigurákat (karácsonyra Mici mackót és Tádét kaptak) , de még sem hisztiztek érte, pedig járnak össze más gyerekekkel is játszani és néznek tévét is, szóval biztosan hallotak a Penny Plüssökről.