Állítsák vissza a szerzett jogokat!


Vendég

/ #9

2014-06-25 09:52

Az ember nem válogathatja meg azt a környezetet, amibe bele születik. Abban a környezetben kell élnie, tisztességesen helyt állnia, élnie! Nem csak anyagiakat, jogokat vettek el tőlem, értelmetlenné tették, megkérdőjelezik mindazt, amit a Hazámért, az álampolgárokért tettem 30 év alatt. Árvizek idején a gátakon, szükség esetén a földeken, a betakarítások, mezőgazdasági munkák idején, a határszéleken, vagy katasztrófa idején! Hetekre, hónapokra távol a családtól, a köz érdekében. Most azok az emberek fosztottak meg mindentől, akiknek annak idején a testi épségét védtem, a lelki és szellemi fejlődését segítettem! Most azok az emberek mondják, hogy "nem érek semmit" akik lubickoltak a mindennapokban, loptak,csaltak és hazudtak! Olyan emberek itélkeznek felettem, vonják meg "visszamenőleges hatállyal" a szerzett jogaimat, akik maguk sem érdemelnek jogot! Minden amilyük van, akkor szerezték, lopták, csalták, vagy hazudták össze. Iskolai tanulmányoktól a diplomán át a vagyonuk nagy részéig mindent! Tőlük is el kellene venni, amit akkor szereztek! Lehet, analfabéták maradnának! "Mindenki annyit ér, amennyije van!" Annak idején - néha még ma is - komoly pszichológiai vizsgálatokon kellett átesni annak, aki olyan pályát választott. Meg kellett felelnie a Haza, a nemzet előírásainak, át kellett esnie a Nemzetbiztonsági bevizsgáláson, figyelték, nem él-e vissza a jogaival, a hatalmával! Talán nem a politikai és a gazdasági jog gyakorlása a legnagyobb hatalom??? Ezek az emberek megfelelnek azon a poszton, ahol vannak? Csírkefogó, alávaló, gazemberek, élősködő paraziták! Nekik kellene szolgálniuk az Országot és nem fordítva! "Miniszter=Közszolga!" Diktatúrában élünk sajnos, és semmivel nem jobb mint a Kommunizmus volt, csak más a neve, más a vezetője! Elvesznek, kifosztanak, tönkretesznek, s minden amid volt azövék lesz, magukévá teszik! Törvényekkel, vagy a nélkül! Adják vissza a szerzett jogainkat, hagyjanak élni!