Petició a "deviza" és lakáshitelesekért

355

/ #387 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-08-16 02:05

#362: - Re: Re: Re: Re:

Kedves Erzsébet!

 

Nagyon sajnálom, hogy elúszott a lakása. Irigylem  a hozzáállását, de úgy érzem, hogy harcolni kell. Ha valóban gondolkodni képes emberek álltak és állnak akkor viseljék a következményeket. Értem itt ezalatt, hogy a bankokat kényszerítse a kormány a terhek egy részének átvállalására. Azért azt Ön is beláthatja, hogy az mindennek a teteje, hogy az ember becsületesen fizet és a tartozása csak nő és nő és nő.  (ez forinthitelek esetén nem fordulhat elő) Ha holnap elárvereznék a lakásomat, akkor több mint a dupláját kérné összesen vissza a bank mint amennyi hitelt felvettem. Ez 4 év esetén több mint  évi 25 %-kos kamat. Ezt mindenki beláthatja, hogy ez UZSORAKAMAT és az emberek törvényes kifosztása, és ez ellen TENNI kell. Annál is ikább, mert mint hitelfelvevők úgy tudtuk és tudjuk, hogy az alkotmány tiltja az uzsorakamatot a lakáshitelekre.  Higgyje el, hogy sohasem vettem volna fel chf, hitelt, ha kaptam volna forintban is, és a markomba sem nevettem soha. Sem időm és sem energiám nem volt arra soha, hogy a más kárán nevessek. Ingább segítenék mindenkinek, ha tehetném.