TILTAKOZÁS A BÍRÓSÁGI TÁRGYALÁS NÉLKÜLI VÉGREHAJTÁS ELLEN!

pokerfaces

/ #25

2014-06-13 09:20

berki ur szivesen vásárool!!!! Kapcsolata az FHB bankkal kiváló, sőttttt,,,paRTNEREK.Ebben az országban összefonodva kezelik a devizában adott, de forintban fizett, árfolyamos hiteleket, akár lakás, akár fogyasztási hitel. 500 ezerből,,,,varázslatos módon csinált berki Ur 1750.ooo Ft -ot elvette a nyugdijam 33 % át, sőt ez még nem volt elég a munkadiját azaz 6 % ot is levonat az öregségi nyugdijamból.... Mikor elég már ebből a tisztességtelen frankos, zsebtömő mószerekből: Kérdem én? erre miért nem hoz rendeleteket Orbán Ur? Dögöljön a magyar.....éljenek a gazdag emberek. Életem végéig nem tudom majd kifizetni Berki Urat Minden szülő segiti a gyerekét ahogy tudja....én evvel tettem, a nevem adva!!!,,,de a gyereknek a havi 20 ezres törlesztés, ugrásszerüen emelkedett 70 ezerre, munka nincs, semmi nincs ebben az országban!!! Akkor kédem Én - de kitől. és minek???? lesz valaha ennek vége? Van a hid alatt hely......és jó levegő,,,igénybe lehet venni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!