Petició a "deviza" és lakáshitelesekért


Vendég

/ #195 Re:

2011-08-07 20:48

#184: -

Hát igen, és ugye az is napvilágot látott az a hír is, hogy az a cigány család, aki dolgozik, alanyi jogon kap házat, nem lakást!! Ott persze jön a gyerek csőstül! Még a rezsit sem fizetik, de helyettük is, mi paraszt, magyarok fizetünk. Egyszer volt a TV-ben, hogy megszüntettek egy ilyen telepet, és építettek nekik házat, és az ember azt is nehezményezte, hogy egy pohár víz után is fizetnie kell, mert eddig nem kellett, persze lopta a vizet. Meg hogy előtte milyen jó volt neki. Rajtuk nem tudnak behajtani semmit sem, no meg a drágalátos kormánytagokon sem. Tök mindegy, hogy ki van hatalmon, lopnak, csalnak, hazudnak. Sohasem akarnak nekünk jót, ez csak duma! Én már azon is gondolkodtam, hogy megnézetem egy jó ügyvéddel a szerződést, lekérem a banktól, hogy eddig mennyit fizettem ki, eladom a lakásom és a kettő együtt kiadja az akkor felvett hitelösszeget és irány külföld. Az a baj, hogy ezzel nagyon sokan így vagyunk, és a vezetés, hagyja elmenni a jó, és hasznos embereket. Anno, amikor felajánlották nekünk, hogy elengedik az államadósságot, cserébe kérték, hogy tulajondonosok legyenek a közművekben. Antal nagyságos úr fel volt háborodva, és közölte, hogy a magyarok ki tudják fizetni ezt. Hadd kérdezzem meg, hogy most kinek a kezében van a gáz, áram és a víz? Nézzük meg a lengyeleket, ők elfogadták és már régen leköröztek bennünket. VICC!!!!!!!!!!!!!!!!! És ide szüljön a fehér, magyar gyereket?! HÁT NEM!