Felsőoktatás megmentése Békéscsabán

Egy hallgató

/ #20 Re:

2014-05-16 08:48

#19: Volt Hallgató -

Egy mostani hallgató vagyok, azért jelentkeztem ebbe az iskolába, hogy csökkennyen a teher a családomon, pluszba szerettem/szeretek a városban élni, engem csak egy minimálisan motivált a Szegedi bulik, a Budapesti élet, hívogatása! DE ha azt mondják, hogy mennünk kell akkkor tudjátok/tudod ki lesz az a hülye aki Szarvasra fog menni!? Ott is akkora a baj mint itt, akkor nem fogom azzal "eltolni" a maradék 2,5 évemet, hogy olyan helyen tanuljak ahol állandó az iskolai-"megélhetési" probléma! Akkor megyek Gödöllőre, Szegedre ahol élet, és megfelelő oktatás folyik! És ezzel valószínűleg nem csak én vagyok így! Pár éven belül ez egy tendencia lesz, hogy még nagyobb lesz az fiatal el/ki- vándorlás a megyéből!!! És ezt maguknak köszönhetik!! + minek építették csabára azt a hatalmas új részét a sulinak? az nagy előadót? a könyvtárat? a tanuló termet? a kollégiumot? Mindegyik olyan színvonalú hogy Szarvas meg Gyula összetehtnék a két kezét, ha ilyen színvonalú épitményben tanulhatnának, élhetnének (=kollégium).. 

Száz szónak is egy a vége: NAGYON CSALÓDNÉK A TÉRSÉGBEN HA MEGTÖRÉNNE, HOGY BÉKÉSCSABA LENNE A VESZTESE A FELSŐOKTATÁS MIZÉRIÁNAK! VALÓSZÍNŰLEG ENGEM ÉS A TÁRSAIMAT SOHA NEM LÁTNA VISZONT EZ A VÁROS! :)