Az akác legyen hungarikum!


Vendég

/ #4599

2014-04-04 08:32

Be kell írni a google-ba, hogy "háború a nemzet ellen". Megnézni a videókat, aztán el lehet gondolkozni, hogy vajon nincs-e párhuzam a régi és a mostani esetek között. Én a Duna tv-n láttam a napokban, de láttam régebben is a tv-ben.
Csak egy példa belőle. Behozták, hogy az egészségünk és az állatok egészsége érdekében be kell tiltani az állati fehérje adását a haszonállatoknak. Voltak viták rendesen, de elfogadták. Úgymond a saját és az unokáink érdekében. Rengeteg gazda tönkre ment, rengeteg takarmányfeldolgozó, stb. Viszont milyen érdekes, hogy Amerika szója importja virágzik, az nem baj, hogy a takarmány aranyárral ér fel, a hús ára a többszörösére növekedett. Ma már sokan otthon sem nevelnek állatot, mert nem éri meg a szójából gyártott takarmánnyal nevelni az állatot. A rengeteg maradék étel ami pl a disznóknak lett adva és nem veszett kárba, most (veszélyes) hulladéknak minősül. Az okos környezetvédők és szakemberek akkor is üdvözölték a változást, mert az emberek éhen halása másodlagos szempont. Az első a multi és a mutyi virágzása. Ha esetleg az éhen halást túlzásnak értékelné valaki, javaslom kimenni a kukák környékére. Sajnos sokan onnan étkeznek már. Az emberek sajnos lealacsonyodtak a patkány szintjére. Ja nem a kukából étkezőkre gondoltam ám, hanem azokra akik azért támogatták ezeket a dolgokat, mert saját zsebük árán sárba tiportak rengeteg embert, családot. Ismertem olyan éttermet, amelyik a kistermelőkkel együttműködött. A moslékért cserébe neveltek neki disznót. Most a kistermelő is behalt és az étterem is kínlódik.

Javaslom az elején javasolt filmet átnézni mindenkinek.