deviza alapú csalás ellen

Gabriel

/ #7 #3

2014-03-19 11:53

Én magam egy hívő vagyok...aki felháborodással nézem végig, hogy a JOBBIK párt, még egy csapást akar tenni a Devizások ügyére! Nem elég, hogy a Deviza Hitelesek károsultak, de még a Jobbik is meg akarja őket téveszteni! (Ő maguk a sátán!!!) Kérem, vegye mindenki észre, ha a Jobbikra szavaznak, a Halálos ítéletüket írják alá! Több indokkal is alátámasztom: https://www.youtube.com/watch?v=IBAr3wyHdL0 példaképpen a fenti link...Isten azt várja tőlünk, hogy az Igazságot kövessük, nem a csaló, hazug, megtévesztő beszédeket! Megerősítem: Nem a Deviza Hitelesekkel, s azok követeléseivel van a problémám, mert ezt a Bankok általi csalást Isten is elítéli, hanem azokkal az emberekkel, akik a múltat is meggyalázzák, s letagadják azokat a súlyos bűnöket, amit Magyarország elkövetett. Megtérést vár Isten, s Igazságot! Nem újbóli megtévesztéseket! Kérem, Menyhért Péter Úr! Ön jó úton jár, de kérem még egyszer, a Jobbik Párt ÖNT SE TÉVESSZE MEG!!! Különben, visszanézhet majd ide: 2014.03.19.-ei bejegyzésemre, hogy figyelmeztettem, s mégsem hallgattak a figyelmeztetésre. EZ EGY GYILKOS PÁRT! AKI ÖNHATALMAT AKAR!!! Személyesen én már azt undorítónak tartom a Jobbik Párt részéről, hogy betolakodik a károsultak közé, hogy még jobban károsítsa őket! EMBEREK! ÉBREDJETEK!!! https://www.youtube.com/watch?v=tIkyPulgGfo#t=191 Ez az ember is az Igazságért harcol, de Isten szerinti Igazságért, amit én MAGAM IS PÁRTOLOK! Mert, emberi Igazság nincs, csak Isten szerinti! A Biblia bölcsességre adatott! Minden helyes cselekedet ott van leírva, megfogalmazva. Nem minden tettünk Isten szerinti, ha nem Istent követjük, s az Ő akaratát! Istennek nem az az akarata, hogy míg mások általunk gazdagodnak (csalással) addig mi mindenben bukás áldozatai legyünk! Isten ettől Igazságosabb! Ő az elesettekkel, szegényekkel, megkárosítotakkal, s a semmikkel van, hogy a valakiket megszégyenítse! Lásd:I. Korinthus lev.1/25-29. És, még valami! Bárkit is megbotránkoztat, JÉZUS KRISZTUS valóban Isten Fia, valóban itt járt, kereszthalált halt, értünk, bűnösökért, hogy aki hisz őbenne, által mehessen a halálból, Isten országába! Ő Zsidónak született! És ember is, Isten is, az Atya Isten jobbján, aki Főpapként jár közben a bűnösökért, akik megtérnek hozzá, s Imádkoznak hozzá kegyelemért! Isten az Ő vére által hallgat csak meg minket! Mert Istennél mi lehet Lehetetlen? Nincs messze az ítélete, de nem akar Népeket elveszíteni, ezért FEL KELL ÉBREDNI EMBEREK! Kedves Olvasó,(deviza Hiteles,egyébként én is az vagyok, aki Istennek, Menyhért Péterért is nagyon hálás vagyok!) olvassa kérem, a Bibliát(először az Új-Szövetségtől kezdve), s mindent meg fog érteni e világ működéséről, miértjéről! Ha ezt elmulasztjuk, felelősek leszünk, ha Isten ítélete el fog jönni! Ajánlás: Károli Gáspár féle Bibliafordítás. Egy szintén hitel károsult tag...További Győzelmet Mindenkinek!