Petíció a motorkerékpáron való utasszállítás engedélyhez kötésére


Vendég

/ #16

2011-07-20 15:12

Nem a fiatal koroszályhoz tartozom. Motorozni sem szoktam. De azt tudom, hogy a motorozás a legveszélyesebb üzem. Én kérek minden szülőt ha teheti akadályozza meg gyermekét abba, hogy vegyen vagy utasként motorozzon. Az én ismeretségi körömben az elmult pár évben 4 fiatal halt meg az utakon. A fodrásom - barátja 28 év, a szomszédasszonyom - fia 25 év, unokaöcssém TV2 napló hangja, szinész - 50 év, és volt kolléganőm - 21 éves lánya. Nem ítélkezem a motorosok felett mert az autósok között legalább annyi magát fitogtató fiatal ül a volán mellett mint a motorokon. Az viszont tudom 38 éve van jogosítványom. Minden nap vezettem az elmult 38 évben, üzletkötő, majd anyagbeszerő voltam jártam az országot és ma is járom. DE HA A VISSZAPILLANTÓ TÜKÖRBE MEGLÁTOM VAGY CSAK A HANGJÁT HALLOM, A MOTORNAK AZ INDEX HASZNÁLATÁVAL JELZEM, HOGY MENJEN, ELŐZZÖN MERT ELENGEDEM. Jobban szeretem ha előttem látom mint a hátam mögött szlalomozik. Olyan vezető még nem volt aki nem köszönte volna meg. Én így tudom segíteni a biztonságos közlekedésüket.
Ani 59 éves