Vesszen a Napiszar

Just me

/ #14 Re:

2014-03-03 15:01

Mekkora egy marhaság!!!! Azért mert Te cannabisfüggő vagy, azzá akarsz tenne sok millió embert, beleértve gyerekeket is. Nem elég a pia meg a cigi? MIndenkiből zombit akarnál? Bizonyított a cannabis memóriára gyakorolt káros hatása. Hosszú távon leépíti az embert, csökkennek a kognitív funkciók. Az ilyen emberek csak menekülnek valamitől. Ki fizetné ezeknek az egészségügyi ellátását?
Azt hiszed ha legális lenne, nem lenne csempészet, meg lehetne ellenőrizni? a faszomat lehetne. A pia , cigi is legális, mégis orrba-szájba csempészik, rosszabbnál-rosszabb minőségben.

Gondoltam bőlére eresztem a mondandómat, de meggondoltam magam... disznók elé gyöngyöt alapon. Borzasztóan buta vagy.

Nincsen olyan hogy "cannabisfüggő". Azért csempészik a rossz minőséget, mert a nikotin bizony addiktív, de pénze nincs az embereknek, így kell az olcsóbb, nem baj ha rosszabb. Igen, a memóriának valóban nem tesz jót, ugymint az alkohol. Az EÜ ellátásra a pénzt a fizetésedből vonják, ha legális a fű ha nem. Kérdezlek, hogy ezeknek mit adnál? Cavingtont?