Petíció az Autisták gyógyításáért

Edit

/ #23 Re:

2014-02-16 08:14

#15: KNiki -

Kedves KNiki ! Mi is a Gap diétát csináljuk ,már két éve.Nem árt elvégeztetni egy ételintolerancia vizsgálotot is,ami persze nehezitheti a diétát ,de ha elég kitartó vagy meglátod megéri.Van akinél pár hét után látványos az eredmény.Nekünk nem volt ilyen szerencsénk.Egy év után kezdett nagyon lassan javulni.Mivel nagyon lassan javult a kisfiam viselkedése,ezért bizonyitani sem tudtam ,hogy a diétátol.Mindenki azt mondta ,biztosan csak ahogy nőtt megerősödött az imunrendszere stb.,Egészen addig,mig a suli kezdése miatt ,úgy döntöttem megpróbálunk leállni a diétával.Két hét alatt esett vissza arra az állapotra ,mielőtt a diétát kezdtük.Rettenetes volt ujra átélni,hogy kisfiamat nem lehet megölelni,pedig a diéta alatt bójóssá vált,minden virust összeszedett ,mig a diéta alatt szinte sosem volt beteg,olyan hiperaktivvá vált ,hogy semmire nem figyelt már,és időnként látszólag minden ok nélkül sirvafakadt ,majd nevetett,ilyesztő volt.Mindez k

ét hét alatt.Mondanom sem kell,hogy úgy döntöttem ,a nehézségek ellenére folytatjuk a diétát és néhány hét után visszakaptam a kisfiamat.Azért meséltem ezt el neked ,hogy legyen benned kitartás ,akkor is ha látszólag nem látsz változást a diétátol.Én többször feladtam,majd eröt vettem magamon és folytattam,abban az időben mikor még nem volt változás a viselkedésében,de hálát adok Istennek,hogy mégis kitartottam a diéta mellett.Kitartás!