Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére


Vendég

/ #4016

2011-06-23 18:39

Egyre jobban emlékeztet R. Mátyásra engem...
1945-ben nem R. Mátyás volt a miniszterelnök...
Szép lassan "bebizonyította", hogy
minden más párt az ország ellensége.
Volt aki emigrált, volt aki "meghalt", volt aki beépült. Először csak a médiában jeleskedett, majd később már drasztikusabb eszközökkel is, egészen addig, amig már csak az ő pártja maradt.
Ezekre már 2 éve figyelke, de eddig azt hittem, hogy elfogult vagyok a Fidesszel szemben...
De már tudom, hogy másnak is feltünt: 2 újságban és egy rádióban is ugyanezt olvastam, ill. hallottam. Mátyásunk már Nagy Imrénél szerencsére eltünt az örszágból.
DE: Legaléább azt lehet benne becsülni, hogy nem vedlett hirtrelen kerszténnyé.
A most regnáló fiatalemberek igen magas mostani rangjukban levették a rendszerváltás előtti KISZ titkári és párt funkcionárusi gunyákat.
Most már nem kiabálnak, hogy csuhások térdre, a Pápát látogatják, stb..
A végén csak a Fidesr maradt, a KDMP-nek sem jósolok hosszú életet...
1998-ban szerettem Orbánt, mert olyanokat mondott, amit már várt mindenki: ..
Csak később figyeltem arra, hogy volt aki emlékeztetett, hogy még nem mentek el... Vigyázzunk!
Valóban 56-ban kimentek már Budapestről, majd visszajöttek...
Nem tetszett, amikor az Antal kormány alatt "csuhások térdre" jött ki a szájukból.
Most meg a KDMP-nél is nagyobb kersztények..
Nem tetszett ezután, amikor a Fidesz kormány Torgyán minisztérium problémáinál jelezte, hogy semmi köze hozzá...(bilincsben vitettték ki a nem Fideszes minisztérium második emberét...)
Most meg mindenért a Gyurcsány felel.
A Kiszből és a KP-ből eljutottak a legnagyobb kersztényig, és a kommunistázásig..
PS.:a családomban nem volt kommunista. De többre bescülöm akik kommunisták maradtak, mint akik cikázások után a legnagyobb kesztények lettek