Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére


Vendég

/ #3257

2011-06-16 11:25

Csak még egy ,--- miért nem szedik elő a Járai (pénzügyi művész urat)aki a Nemzeti Bank elnökeként akkor nem engedte le a kamatokat(pedig a Gyurcsány -kormány mindent elkövetett, hogy megtegye, végül u.n. paritásos bizottságot hozott létre---nem kirúgta az elnököt vagy lefejezte a fizetését....KÁR!..mert a demokratikus eljárás volt abban a világban még a természetes-)mert a mostani svajci frank mizéria PONTOSAN ebből van,mert akkor a forintnak -miután magas kamatokon tartották-rosszak voltak a kondiciói-de EZZEL SENKI NEM FOGLALKOZIK HOGY AZ ORBÁNÉK EZT MÁR ELŐRE KITERVELTÉK? HOGY --(akkor ezt mondogatta is mindenki-IGY FOGJÁK BEDÖNTENI A KORMÁNYT GAZDASÁGILAG-és már hamarabb gondolták-már az első kormányzati szakaszon-akkor nem jött be, de később.sajnos mindenféle történések és az akkori -VALÓDI -gazdasági válság meghozta a :GYÜMÖLCSÉT:és ez az ember (valószinüleg!)röhög a markában-mert -ugymond a :PÁRTJA: utasitását-maradéktalanul elvégezte és most el is nyerte :MÉLTÓ JUTALMÁT:(ÉS SENKI NEM NYÚL HOZZÁ!!!!!)
Szóval-véleményem szerint nem kéne ennyire udvariasan(demokratikusan?)viselkedni ,mert ez már nem demokrácia , hanem HÜLYESÉG!-amikor demokratikus-politikusok csupán csak rosszul értelmezett demokráciából hagyják hogy ennyi ember szenvedjen,és alapvető jogaiktól megfosszák!!!Tessék okosan, értelmesen, néha talán nem is :olyan:demokratikusan gondolkodni és cselekedni a politikusoknak-mármint ezen az oldalon-mert --gondoljunk arra -a gyerek nevelés is olyan, ha a gyerek teljesen elvesztette :fonalat:bizony határozottan és erőteljesen meg kell a kérdést kezelni,mert én vagyok a felnőtt,és felelősséggel tartozom a gyerekemnek és nem az elméletnek!!-aminek egyébként, azért ,természetesen én is hive vagyok.