Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére


Vendég

#3251

2011-06-16 11:06

"Németországban a nácik először kommunistákért jöttek, de én nem szóltam, mert nem vagyok kommunista. Majd a zsidókért jöttek, de én nem szóltam mert nem vagyok zsidó. Aztán a szakszervezetisekért jöttek, de én nem szóltam, mert nem vagyok szakszervezeti tag. Később a katolikusokért jöttek, de nem szóltam, mert protestáns vagyok. Végül értem jöttek, de akkor már nem maradt senki, aki szólt volna értem" Martin Niemöller német evangélikus lelkész, akit a nácik Dachauba hurcoltak.
Hát én most szólok a klubrádióért, a magánnyugdíjamért, a bohócokért, az alkotmányért, a sajtó szabadságért, az alkotmánybíróságért, a visszamenőlegesség kurvaannyáért, Gyöngyöspatáért,a szerzett jogokért, a Janikovszkyért...
Üdvözlettel
Magamért

Vendég

#3252

2011-06-16 11:11

Ez nem csak botrányos, hanem értelmetlen is. Mi a haszna ebből a kormánynak? Nyilvánvalóan nem a Klubrádió veszélyezteti a kormány hatalmát. A helyükben én minden erőmmel békén hagynám őket, ezzel is demonstrálva, hogy minden ellenkező híreszteléssel szemben "rettenetesen" elkötelezettje vagyok az eszmék szabad áramlásának. A jelző egyébként így is megállja a helyét, mert tényleg rettenetes, hogy a kormány mennyire elkötelezett a mellett, hogy kizárólag a saját hangját hallja és hallathassa. Victor László

Vendég

#3253

2011-06-16 11:17

Nem lenne jó, ha megszűnne a Klubrádió!

Vendég

#3254

2011-06-16 11:17

Nemet mondok a jelenlegi kormányzat arrogáns, cinikus, mindent és mindenkit semmibevevő stílusára, felelőtlen, az országot, a népet tönkretevő hazugságokon alapulóés ma is hazug politikájára.

Vendég

#3255

2011-06-16 11:22

Szánalmas, amit a médiahatóság művel a kormány árnyékában. A mai hatalom döntései (Alkotmánybírósággal, Média Tanáccsal, Költségvatési Bizottsággal, szakszervezetekkel, magánnyugdíj vagyonnal, rendvédelmi dolgozókkal, stb.) alattomos és gyáva, mert nem tudnak tisztességgel a szemüknbe nézve az igazságot elmondani. Hiszen nincs más út, mint amit Bajnai Gordon és csapata elindított.
Két igazán figyelemre méltó vezető államférfi volt eddig a közelmúltban. A renszerváltás előtt Németh Miklós, a rendszerváltás után pedig Bajnai Gordon. A többi csak ígérthalmaz!

Vendég

#3256

2011-06-16 11:24

Ne adják fel!
Dr.Révy Miklós, kém.dud. kand.

Vendég

#3257

2011-06-16 11:25

Csak még egy ,--- miért nem szedik elő a Járai (pénzügyi művész urat)aki a Nemzeti Bank elnökeként akkor nem engedte le a kamatokat(pedig a Gyurcsány -kormány mindent elkövetett, hogy megtegye, végül u.n. paritásos bizottságot hozott létre---nem kirúgta az elnököt vagy lefejezte a fizetését....KÁR!..mert a demokratikus eljárás volt abban a világban még a természetes-)mert a mostani svajci frank mizéria PONTOSAN ebből van,mert akkor a forintnak -miután magas kamatokon tartották-rosszak voltak a kondiciói-de EZZEL SENKI NEM FOGLALKOZIK HOGY AZ ORBÁNÉK EZT MÁR ELŐRE KITERVELTÉK? HOGY --(akkor ezt mondogatta is mindenki-IGY FOGJÁK BEDÖNTENI A KORMÁNYT GAZDASÁGILAG-és már hamarabb gondolták-már az első kormányzati szakaszon-akkor nem jött be, de később.sajnos mindenféle történések és az akkori -VALÓDI -gazdasági válság meghozta a :GYÜMÖLCSÉT:és ez az ember (valószinüleg!)röhög a markában-mert -ugymond a :PÁRTJA: utasitását-maradéktalanul elvégezte és most el is nyerte :MÉLTÓ JUTALMÁT:(ÉS SENKI NEM NYÚL HOZZÁ!!!!!)
Szóval-véleményem szerint nem kéne ennyire udvariasan(demokratikusan?)viselkedni ,mert ez már nem demokrácia , hanem HÜLYESÉG!-amikor demokratikus-politikusok csupán csak rosszul értelmezett demokráciából hagyják hogy ennyi ember szenvedjen,és alapvető jogaiktól megfosszák!!!Tessék okosan, értelmesen, néha talán nem is :olyan:demokratikusan gondolkodni és cselekedni a politikusoknak-mármint ezen az oldalon-mert --gondoljunk arra -a gyerek nevelés is olyan, ha a gyerek teljesen elvesztette :fonalat:bizony határozottan és erőteljesen meg kell a kérdést kezelni,mert én vagyok a felnőtt,és felelősséggel tartozom a gyerekemnek és nem az elméletnek!!-aminek egyébként, azért ,természetesen én is hive vagyok.

Vendég

#3258

2011-06-16 11:26

Elég volt a manipulációból !
A jó csapat és a közönség igénye többet ér mint a pénz !

Vendég

#3259

2011-06-16 11:28

Sajnálnám ha megszűnne. Sok olyan műsor hallható, ami politika mentes és sokaknak segítséget ad valamilyen témában. A legtöbb zenei csatornán idétlen témákkal foglalkoznak sok-sok percen keresztül. Vagy a saját vicceiken nevetnek a műsorvezetők percekig.

Vendég

#3260

2011-06-16 11:30

Elképesztőnek tartok egy ilyen kiírást ami csak a sok zenét és az idétlen beszédeket támogatná. Magam részéről én a talk műsorokat részesítem előnybe, és főleg azt ami értelmes. Ráadásul baloldaliként csak ez a rádió létezik számomra és ez a kormány ezt is elvenné. Nagyon csúnya dolog, és ezért szerintem dá dá járna nekik.
Nem szeretem a diktatórikus királyságot.
Remélem még sokáig hallgatjuk ezt a csatornát!
Hajrá (nem Magyarország)hajrá klubrádió!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#3261

2011-06-16 11:31

A legjobb rádió!

Vendég

#3262

2011-06-16 11:32

Azt, hogy mi a helyes, mit hogyan kell érteni azt MI mondjuk meg a többiek zenéljenek, hisz nem élhetünk muzsikaszó nélkül Hajrá szólásszabadság!
Üdvözlettel GA

Vendég

#3263

2011-06-16 11:32

Ne hagyjuk, hogy befogják a SZÁNKAT.
Ha ez a rádió megszünik, az országnak is vége.

Vendég

#3264

2011-06-16 11:33

Türhetetlen, ami folyik a média területén.Már rég megszünt a kiegyensúlyozottság követelményének eleget tenni,minden egy párt/fidesz/,illetve Orbán akarata szerint folyik.Valahogy tiltakozni kell,ez is egy formája a kifejezésnek.

Vendég

#3265

2011-06-16 11:33

Nálam az egyik rádió a klubrádióra van beállítva, hozzám nőtt!
Fel vagyok háborodva a kiíráson. Ennyire fél az eltérő hangtól ez a hatalom?????

Vendég

#3266

2011-06-16 11:36

Nem gondoltam volna, hogy a demokráciában ezt is megérem, hogy diktatórikus eszközökkel meg lehet szüntetni egy rádiót, csupán azért, mert néha kritikus a meglévő hatalommal! Persze nem csak ez az erénye a Klub rádiónak, nagyon sok politika mentes kulturális, gazdasági, és egyéb közérdekű műsort szolgálta nekünk, a hallgatóknak.a zenecsatorna létesítése pedig átlátszó trükk,van belőlük elég!
El a kezekkel a Klubrádiótól!! Belvari

Vendég

#3267

2011-06-16 11:40

Tiltakozom a rádió megszüntetése miatt, témaköreit tekintve a legszínesebb és legszínvonalasabb műsort sugározza.

Vendég

#3268

2011-06-16 11:42

mért kell ....................

Vendég

#3269

2011-06-16 11:43

Legyen sikeres a mai közmeghallgatás

Vendég

#3270

2011-06-16 11:43

Nincsenek illúzióim. Ez már a korai 50-es és 60-es évek keverékének feelingje :-(

Vendég

#3271

2011-06-16 11:47

Nem mindenki ostoba ebben az országban...

Vendég

#3272

2011-06-16 11:49

Ez az adó egyszerűen kell!!!!!!!!!!!!!
trland

#3273 Re: .

2011-06-16 11:50

#3251: -

Tökéletesen egyetértek.


Vendég

#3274

2011-06-16 11:58

Szeretném továbbra is hallgatni a 95.3-t.Még vagy száz évig!!!!!!!!!

Vendég

#3275

2011-06-16 12:09

Elég volt a diktatúrából. FIDESZ ejtőernyősöktől sötét az ég...