Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére


Vendég

/ #3141

2011-06-15 22:55

lehet, bátrabbnak kellett volna lennem, nevemet, aláírásomat, a petícióval egyetértő véleményemet, nevemet vállalva nyilvánossá tenni, de 63 éves koromra az Orbán-kormány hamar elérte, óvatos legyek a nyilvánossággal. szeretném, ha minden MAGYAR -és nem a MAGYARKODÓ!- tisztességes honfitársam felébredne, összefogna és megállj-t parancsolna ennek az eszeveszett, önpusztító, nemzetromboló őrületnek, melyet az Orbán-kormány "gyakorol". S talán észre kellene venni, mindenkinek, hogy "mesztelen/esztelen a király"! - és ki is kellene mondani, minél hangosabban. Valójában nagyon szomorú vagyok, hogy honfitársaink többségének nincs igénye a változatos, sok-sok szempont/vélemény alapján megfogalmazásra kerülő és a Klub Rádió által hitelesen megszólaltatott véleményekre, kiegyensúlyozott tájékoztatásra! Nagyon elkeserítőnek tartom, hogy az intelligens embereket béklyóba/gúzsba kötik a beképzelt, buta, unintelligens, hatalomba emelt öntelt szolgalelkű senkik. Igen, ne hagyjuk!! Szorítok, hogy mielőbb győzzön a józan ész, felülkerekedjen a hatalom ostobaságán. Nagyon szeretem a Klub Rádió műsorait, kiegyensúlyozott politikai tájékoztatását, valamint az élet egyéb, kulturális, művészeti, tudományos területeit bemutató tartalmas és szórakoztató műsorait. De legfőképp a Klub Rádió EMBERI RÁDIÓ lényegét szeretem. Talán még nem késő, hogy a józan, értelmes EMBEREK összefogjanak, meggátolják az emberi butaság, ostobaság mindent leromboló őrületének megállítására. Csak következetesen, tartsunk ki.