Ne a puskádat kapd elő, hanem az érveket!

kmnikolett

/ #12 Aláírtam, de teljesen felesleges :-(

2014-01-09 15:12

Miért gondolják itt némelyek azt, hogy az erdő csak a vadaké meg a vadászoké????????
Szinte mindig a kutyasétáltató személy vagy családi kirándulás alkalmával történnek a kilövések, amikor a kutya csak szabadon sétál, ugrándozik, szaladgál a gazdi felügyelete alatt!!!
MÉg is, hallottatok már olya, hogy ezért elítéltek egy vadászt?? Én nem..... :-(
Hiába próbál itt bárki kompromisszumot kötni egy ilyen réteggel, aki azt hiszi az övék a világ és ők bármit megtehetnek...szórakozhatnak azzal, hogy másoknak fájdalmat okoznak, és élvezhetik, hogy gyilkolnak... Mi másért öldökölnék a vadakat is? Azért, mert élvezik...a puska az, ami a férfiasságukat meghosszabítja :-)
Aláírtam a petíciót, de teljesen felesleges, mivel a vadászok minden esetben azt vallják, hogy űzte a kutya a vadat... :-( bizonyítsd be, hogy nem így volt...
Az ővék, a társadalomnak egy olyan része, ahol bármit megtehetnek, hiszen ezek az emberek a jómódúak kasztjába tartoznak, pénzük, mint a pelyva...és ki is állnak egymás hazugsága mellett is...
KÉrdezem én, ki merné ellenőrizni azt, hogy ittasak-e vadászat közben???????????
Na, látjátok?
NÉhány évvel ezelőtt már hoztak egy olyan rendeletet, hogy nem lőhetik ki a kutyákat....
Talán 2 hónapig élt a rendelet....VISSZAVONTÁK!!!!
Voltak, akik lobbizzanak érte...