ELÉG A KUTYÁK LEVADÁSZÁSÁBÓL !

Érme

/ #7 két oldal!!!

2014-01-09 09:08

Teljesen egyetértek azzal, hogy a gazditól 5 méterre elbóklászó, szaglászó házikedvencünket ne lőhessék ki, de gondoljunk bele, ha a vadász nem lőhet ki kutyát, akkor nézze végig, ahogy egy csapat éhes kóborkutya hajszol majd öl meg egy őzet?
Mi ez a petícióban, hogy ezer nyúlból nem tűnik fel, ha elkap egyet a kutya, de azért ha bizonyítható, kifizetem???
Én is sétáltatom a határba, erdőbe póráz nélkül a kutyám, de rászoktattam, hogy mellőlem nem mehet el, ködben, sötétben pedig alapból pórázra kötöm!!!
Jó lenne megérteni, hogy a vadászok nem az aranyos kis szobakutyánkat akarják kilőni, de Ő nem tudja eldönteni, hogy kóbor kutya-e, vagy ott van vele a gazdi, Ő csak védi a vadászterületén a vadállományát, neki ez a dolga!!!
Mindezek ellenére jó a szigorítás, csak a dolognak két oldala van. Tévedés ne essék, nem támogatom a vadászatot, én is mérges vagyok rájuk ha lelövik az ártatlan álatokat, és biztos beperelném Őket ha az Én kutyám lövik ki, de a gazdi tehet az ellen, hogy ez ne történjen meg!!!