Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Chem Trailor

/ #74 Chemtrail-Contrail

2013-12-07 20:46

Sziasztok!
Megpróbálok néhány kérdésre/problémára értelmes, személyeskedéstől mentes választ találni a fizikatanulmányaim segítségével.
A chemtrailt ábrázoló képeknél az elméletben hívők döntően a kondenzcsík alakjával és megmaradásának valamint feloszlásának idejével döntik el, hogy amit látnak chemtrail vagy egyszerű kondenzcsík. Megvizsgáltam, hogy mi alapján döntik el, hogy hova sorolják az adott csíkot: ,,Ha hosszan sokáig megmarad akkor chemtrail, ha feloszlik hamar akkor egyszerű kondenzcsík." Válasz: A kerozin és bármilyen szénhidrogén elégetésekor a különböző égésgázok mellett keletkezik vízgőz is, ennek a gázkeveréknek a hőmérséklete elég magas amikor a gázturbinából kilép. A megközelítőleg -40 celzius fokos hőmérsékletű külső levegővel keveredve ez a gázkeverék a harmatpont alá hül és kicsapódik belőle a víz, valamint az égéstermékek kondenzációs magként viselkednek a légnedvesség számára, létrehozva a kondenzcsíkot. A megmaradásának időtartama a környező levegő nedvességtartalmától függ, amennyiben magas a nedvességtartalma a környező levegőnek a kondenzcsík hosszan megmarad nehezen oszlik fel. Amennyiben a levegő nedvességtartalma alacsony, akár másodpercek alatt eltűnhet a kondenzcsík. És itt kitérnék a bizonyító erejű fotókra amint (látszólag) egymás mellett repül két repülőgép és az egyik húz kondenzcsíkot a másik pedig nem. A repülésben biztonsági okokból nemcsak oldalirányú hanem szintbeli elkülönítést is alkalmaznak, ebből adódik ez a jelenség, amire a magyarázat annyi mindössze, hogy a két gép csak látszólagosan repül azonos magasságon, valójában eltérő hőmérsékletű és nedvességtartalmú levegőben haladnak. A ,,chemtrailezőnek" nézett tűzoltó, üzemanyagtöltő és kísérleti gépekre nem térek most ki, ezek minimális utánaolvasással azonosíthatóak. Az időjárás módosítás kémiájáról szintén nem beszélnék, inkább lebonyolítás problémájáról írnék: A ,,chemtrailező" gépek magassága 10-12ezer méter, az ezen a magasságon kiszórt nagyon kicsi szemcseméretű anyag akár napokig a levegőben lehetne, valamint az ezen a magasságon uralkodó, nem ritkán erős szél megjósolhatatlan helyre sodorná az anyagot, tehát ez egy alapvetően költséges és pontatlan módja lenne a ,,népirtásnak" vagy nevezzük aminek akarjuk. Magyarország költségvetésével nem összemérhető kiadás lenne annyi gépet levegőben tartani és vegyszerrel ellátni mint ahány fotón szereplő gépre ráfogják, hogy mérget szór. Egy-egy ,,besurranó" gép hatása pedig elenyésző lenne, nem beszélve arról, hogy hacsak nem marad a domborzat által radar elől eltakart ,,árnyékban" akkor egy kisgépet is észrevesznek a radaron, tehát büntetlenül ez nem lehetséges, az első alkalommal elkapnák. A ,,cenzúrázott" médiáról annyit, hogy TV-t nem nézek, a brazil szappanoperák által nézhetetlenné vált, interneten pedig megbízható forrásból tájékozódom, itt lehet belém kötni, honnan döntöm el, hogy mi valódi, de ez magával vonja a következő kérdést: a biztosnak ítélt, chemtrail létezését bizonyító fotók/videók/cikkek hitelessége megkérdőjelezhetetlen? Beleolvasva egy-két ilyen ,,tudományos" cikkbe hihetetlen önellentmondásokra és logikai bukfencekre akadtam, de a fotók visznek mindent, könnyesre röhögtem magam, hogy milyen berendezéseket hoznak bizonyos oldalak a chemtraillel kapcsolatban. Megadom a lehetőséget, belém lehet kötni, hogy én biztos ,,pitotcső szakértő" vagyok, hogy a fotelból harcolok egy elmélet ellen mert ennyire sivár, kiüresedett az életem. Az igazság az, hogy néhány éve tanulok ebbe az irányba és szeretem a fizikát. Előkerült még a szárnyvégeken kiváló páracsík, ez sem veszélyes, gondoljunk a F1-es versenyautók ,,szárnyainál" kiváló páracsíkra. Az elmélettel összekapcsolódó UFÓ,Darth Veder, zsidó háttérhatalom témáról nem beszélnék, szellemi korlátoltságom miatt fizikai fájadalmat okoz az ilyenek olvasása. Nem célom senkire ráerőszakolni a véleményemet, de ha egy embert is elgondolkodtat amit írtam már megérte, a téma az érdeklődési körömmel egybeesik ezért vágtam bele ebbe a cikk méretűre sikerült irományba. Köszönöm ha elolvastad.