deviza alapú csalás ellen

ilona

/ #20

2013-10-01 18:29

Csak a huza- vona van Ön- Önök között. Érdemben semmilyen eredmény nincs. Egyik ezt mond, a másik megcáfolja, s viszont. Ennyi, amit leszűrhettem az alkalmankénti levelezésükből. Ám a Deviza- illetőleg annak nevezett Svájci hitelt kitalálók elleni fellépések sehol sincsenek. Kérdeztem már többször is az Ön levelezési rovataiban: A Svájcban élő honfitársaink, s a Svájcban élő Svájci állampolgárok polgárai, s Vezérkara tud.- e arról, hogy az ő pénznemükkel, a svájci frankkal milyen jogtalan és embertelen "Hitel" akciót- akciókat bonyolítanak le a nálunk élők- élősködő Bankok?! Arról néma csend van. Svájci e- mail címeket kérek és várok, mert hozzájuk akarok már fordulni eddig megoldatlan Hitelemmel kapcsolatban: amelyben még álmaimban sem láttam egy fia svájci frankot, ám fizetem öt éve, s még jóval több van fizetni valóm - állítólag - mint amennyit anno 2007- ben számláztak nekem! Örülnék, ha az Ön- Önökhöz érkező leveleket el is olvasná(k) s ha érdemben válaszolna(válaszolnának rá! Egyéb iránt én is Csepel- közeli nyugdíjas vagyok, s becsapott állampolgár. Akinek az OTP- hiányos egyenlegértesítőket küld, és szeptembertől duplára felturbózott havi törlesztőrészlettel akar a nyomorba, éh- és fagyhalálba küldeni! Tiltakozó leveleimre pedig érdemtelen, még az OTP alkalmazottak- ügyintézők számára is hasznavehetetlen, ill. nem egyértelmű intézkedést eredményező választ küld. Ami nem több a semminél, csak annyiban, hogy még lejjebb taszít a miattuk idáig fajuló anyagi helyzetem lépcsőfokain. Mi lenne, ha erről is hallatnák hangjukat Önök is, hiszen embertömegekkel teszik ezt a Bankok! S ön- Önök még mindig ott tartanak a Petíciójukkal, ahol, és ahonnan elindultak. Vagyis a béka ...
Üdvözlettel s választ is várva, Némethné Pető Ilona
szigethyilona@gmail.hu * hu.netlog.com/ilonapetoszigethy