[GM]Ares visszahelyezése a Teambe

Kyara

/ #9

2013-09-25 07:57

Igen, képzeld "kedves" MÉGANEVEMSEMEMREMFELVÁLLANI, én tudok tükörbe nézni. És Te? Az én bűnöm az, hogy amikor az éjszaka kellős közepén rámsuttogtál, hogy vagyok e, visszaírtam, hogy éppen filmet nézek, de mondd. De ez a történet már 100 féle színezett verzióban ment tőled tovább. De éjjel filmet nézni, és közben mégis visszaírni valakinek ts-en, hátha komoly gondja van, és segíteni kell, az biztosan nem teamtaghoz méltó volt, de a fórumon lehet cigányozni, az helyes, igaz? Akik ismernek, tudják, hogy a szívemen viselem a játék sorsát, és nekik nem kell beadnom a jókislány dumát. Te meg sosem ismertél, csak terjeszted a trágárságaidat és rágalmaidat, és adatokkal élsz vissza (egy önéletrajzra célzok, ugye tudod melyikre) és nem is akarlak ismerni, mert erre a szintre nem akarok süllyedni :P És hidd el, Arest - és senki mást - nem azzal kell védeni, hogy visszatámadsz a hazugságaiddal, mert ez őt nem menti fel a tettei alól, sőt, minősíti, ha ilyen barátai vannak. A legkönnyebb "Anu seggére" hivatkozni, de csak hogy láss, ha még az elvakultságodban lehet ilyenről beszélni egyáltalán, Dongo az itteni kommentjében is megszegte az általa aláírt - büntetőjogi felelősséggel járó - adatvédelmi nyiltakozatot, ami nem csak a játékban, hanem mindenhol tiltja a más játékosokról szerzett adatok kiadását, és a tiltások és annak mértéke is ide tartozik. És attól, hogy már nem team tag, még most is érvényes, úgyhogy nem tudom még miről beszélünk.