A Roma történelem oktatásának megakadályozása iskolai szinten

egy magyar nő !!!

/ #58

2013-08-28 17:15

háát nem is tudom hol kezdjem .... mélységesen fel vagyok háborodva ... rasszista bunkó a legtöbbje itt , nem tudom mire veritek magatok a magyarságotokra ... ők nem magyarok? nem egy olyat tudok aki dolgozik 14 éves kora óta folyamatosan .. és képzeljétek sok olyat is ismerek aki egyetemet végzett-de mind hiába mivel az ilyen vad parasztok mint ti lenézitek stb. ők tán nem emberek? nem tudom hova tart ez a világ de én úgy gondolom embere válogatja ...amúgy érdekes ... magyarba nincs gyilkos ,rabló, tolvaj hmmm XD könnyű más népre mutogatni :) ha oktatják had oktassák azt pát sort ki lehet bírni :P és a többi nép történelmét kötelező megtanulni? a cigány legyen kivétel mert "nem mehet a gyerek az iskolába" - lehet pár év múlva ( menyed vagy vejed lesz) :D meglepő és mulatságos .. szégyenkezek én miattatok.. ha minden ember így gondolkodna mint én nem lenne rasszizmus ! kicsit más mint mi.. ítéljük el ! lehet sokan melóznának ha felvennék őket .. munkahelyken is ez megy sőt kórházakban is .. pfff hajrá roma történelem !!!!!!!!!!! :D