TABÁN megmentése

Óbudai vendég
Vendég

/ #69 Nem akarok borospincéket!

2011-04-30 00:53


Néhány évvel ezelőtt a Czakó sportpályán ültünk barátokkal, miközben a gyerekek körülöttünk játszottak, slaggal virágot locsoltak,labdáztak, jó kis társaság jött össze.Gyönyörködtünk a panorámában. Akkor azt mondtam a többieknek, Úristen csak meg ne kívánja valaki ezt a panorámát magának, mert akkor ez az idilli állapot nem fog sokáig így maradni.Nemrég ismét arra jártam és láttam, hogy jóslatom beteljesedett.Leválasztották és bekerítették azt a panorámás részt ahol üldögéltünk és egy fizetős Welness központot építettek oda. Amikor ezt megláttam, azt mondtam, ez csak a kezdet. Igazam lett. Már az egész Tabánt akarják.Érdekes, miközben az alkoholzmus ellen
küzdenek, erre a területere 22 azaz, huszonkettő borozót akarnak telepíteni! Ki az az ember
aki ilyeneket kiötöl? Még annyit, én nem vagyok tabáni hanem óbudai, és nagyon örülök ennek, mert nálunk gondolnak a gyerekekre, fiatalokra és az idősekre egyaránt. Remélem, sikerül a tabániaknak megakadályozni ezt a ,,pazar" tervet. Én minden ismerősömet és barátomat mozgósítani fogom, hogy a Tabán csodálatos parkja és panorámája megmaradjon nekünk, és minden magyar állampolgárnak, a 22 borozó nélkül!